بازی Call of Duty: Heroes

به‌روزرسانی بزرگی برای بازی Call of Duty: Heroes منتشر شد

توسط فرشاد زمانی در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

پس از معرفی و انتشار جزئیات مربوط به بازی Call of Duty: WWII و سپس انتشار یک بسته توسعه دهنده حاوی هشت نقشه بازسازی شده برای حالت زامبی بازی Black Ops 3 حق خواهید داشت اگر نام بازی Call of Duty: Heroes را از یاد برده باشید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Call of Duty: Heroes یکی دیگر از مجموعه بازی‌های Call of Duty است که بصورت free-to-play و در سبک استراتژی برای تلفن‌های همراه در دسترس است و پس از مدت‌ها به‌روزرسانی قابل توجهی را دریافت کرده است.

این به‌روزرسانی جدید حالت Prestige را به بازی اضافه خواهد کرد که از زمان انتشار بازی Modern Warfare یکی از حالت‌های محبوب فرانچایز Call of Duty شناخته می‌شود. حالت Prestige یک سیستم پیشرفت شخصیت است و همانطور که از نام آن پیدا است، با رسیدن به محدوده خاصی میزان Prestige شما از سر گرفته خواهد شد و به شما نیز امتیاز بیشتر و دسترسی به ابزار بیشتری داده خواهد شد.

با افزایش سطح، رتبه Prestige شما افزایش خواهد یافت و به عنوان پاداش Wildcards و Garrison دریافت خواهید کرد. Wildcards پاداشی هستند که منجر به افزایش آمار مربوط به قهرمان شما خواهند شد اما جوایز Garrison ابزار آسیب‌رسانی به نیروهای دشمن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

حالت Global Conflict یکی‌دیگر از اضافات اصلی این به‌روزرسانی جدید محسوب می‌شود و در آن کنترل منطقه‌ای را در گیم‌پلی معمولی بازی در اختیار خواهید داشت. در این حالت ۶ بازیکن بایستی در مقابل هجوم ۱۰ تا ۳۰ بازیکن مقاومت و کنترل نقشه را در اختیار داشته باشند.

جهت مشاهده جزئیات کامل این به‌روزرسانی به سایت اکتیویژن مراجعه کنید. بازی Call of Duty: Heroes به رایگان برای iOS و آندروید و رایانه‌های شخصی از ماه نوامبر سال ۲۰۱۴ در دسترس است.

در اخبار مرتبط با Call of Duty، عنوان بعدی از این مجموعه بازی در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: