بازی Call of Duty: Black Ops 3

بسته الحاقی Zombies Chronicles بازی Call of Duty: Black Ops 3 هم اکنون در دسترس است

توسط فرشاد زمانی در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

جدیدترین بسته توسعه دهنده بازی Call of Duty: Black Ops 3 تحت نام Zombies Chronicles هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود قیمت این بسته الحاقی دو برابر قیمت معمول بسته‌های مشابه یعنی ۳۰ دلار است و شامل ۸ نقشه بازسازی شده مراحل زامبی بازی‌های World at War ،Black Ops و Black Ops 2 می‌شود. در ادامه شاهد اسامی این نقشه‌های خواهید بود:

بازی Call of Duty: World At War

  • Nacht Der Untoten
  • Shi No Numa
  • Verruckt

بازی Call of Duty: Black Ops

  • Kino Der Toten
  • Ascension
  • Shangri-La
  • Moon

بازی Call of Duty: Black Ops 2

  • Origins

افرادی که این بسته الحاقی را دریافت کنند همچنین به عنوان پاداش ۲۰ واحد Liquid Divinium که واحد پولی بازی محسوب می‌شود، یک پک منحصر بفرد Pack-A-Punch weapon camo و دو Whimsical GobbleGums کاملاً جدید (GobbleGums حالت ارتقا یافته‌ای از حالت زامبی موجود در Black Ops 3 است.) دریافت خواهند کرد.

جهت بزرگداشت این بسته، شرکت اکتیویژن و استودیوی تری‌آرک رویداد ۸ روزه Undead را برگزار خواهند کرد. بازیکنان بازی Call of Duty: Black Ops 3 برروی کلیه پلتفرم‌ها قابلیت دستیابی به پاداش امتیاز دو برابر را در چالش‌های موجود خواهند داشت. بازیکنان پلی‌استیشن ۴ در کنار موارد گفته شده یک تم زامبی و کارت‌های calling دریافت خواهند کرد.

در پستی در وب‌سایت پلی‌استیشن، جیسون بلاندل، سرپرست استودیوی تری‌آرک در ارتباط با این بسته و نقشه‌های انتخاب شده جهت بازسازی اعلام کرد:

به عنوان یک تیم وظیفه سنگینی جهت بازگویی داستان مراحل زامبی به جامعه طرفداران بردوش ما بود. بسته Zombies Chronicles از ویژگی شخصیت‌های کلاسیکی که بازیکنان آن‌ها را دوست دارند بهره می‌برد.

شرکت اکتیویژن هنوز اعلام نکرده است که بسته Zombies Chronicles چه زمانی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما بطور معمول پس از گذشت یک ماه از زمان عرضه محتوای جدید برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ شاهد عرضه آن برای دو پلتفرم دیگر خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: