مایکروسافت: مشکل کیفیت تصویر ماینکرفت با نینتندو سوئیچ ضعف سخت‌افزار نیست

توسط ماهان تیرداد در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

به نظر می‌رسد که «سوپر بمبرمن آر» (Super Bomberman R) تنها بازی نیست که کیفیت تصویر آن بر روی نینتندو سوئیچ، به ۱۰۸۰p نمی‌رسد؛ اخیرا مایکروسافت بابت مشکل کیفیت تصویر ماینکرفت در نینتندو سوئیچ طی یک مصاحبه، توضیحاتی ارائه نموده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سخنان مسئولین مایکروسافت در این مصاحبه و به نقل از خبرگزاری تایم به شرح زیر است:

مایکروسافت می‌گوید که ثابت بودن کیفیت تصویر ماینکرفت روی سوئیچ (در هر دو حالت استفاده یا عدم استفاده از داک اتصال به نمایشگر خارجی دستگاه) بر روی ۷۲۰p، به دلیل ضعف سخت‌افزاری نیست بلکه حاصل از مشکلاتی است که خود تغییر کیفیت در حالت اتصال یا عدم اتصال به داک، برای دارندگان سوئیچ پیش می‌آورد.

نینتندو سوئیچ تمامی بازی‌ها را در حالت معمولی (دستی) روی کیفیت تصویر ۷۲۰p اجرا می‌کند؛ در حالتی که دستگاه را از طریق داک به یک نمایشگر خارجی (تلویزیون) متصل کنید، کیفیت تصویر به طور خودکار به ۱۰۸۰p ارتقا می‌یابد. این قابلیت که در برخی بازی‌ها وجود ندارد و با آن‌ها دچار مشکل است، در تعدادی از عناوین سوئیچ عملکرد خوبی داشته است، از جمله «افسانه‌ی زلدا: نفس وحش» (The Legend of Zelda: Breath of Wild) و «ماریو کارتینگ ۸» (Mario Kart 8 Deluxe).

به هر حال طبق گفته‌ی دارندگان سوئیچ، ماینکرفت در هر حالتی بر روی کیفیت تصویر ۷۲۰p باقی می‌ماند. اما در مصاحبه‌ی مایکروسافت هنوز بارقه‌های امیدی برای ارتقای کیفیت تصویر بازی دیده می‌شود:

اگر چه نمی‌توان تایید کرد اما امکان ارتقای کیفیت تصویر بازی روی سوئیچ و در حالت استفاده از داک، به ۱۰۸۰p وجود دارد.

این بازی چند روز پیش برای کنسول نینتندو عرضه شد. مشکل کیفیت تصویر ماینکرفت با نینتندو سوئیچ داد خیلی از دارندگان کنسول را درآورد و پرسش‌ها و پاسخ‌های زیادی پیرامون آن مطرح شد. نظر شما درباره‌ی این موضوع چیست؟ آن‌ها را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: