بازی Halo

بازی Halo 6 در گیمزکام امسال حاضر نخواهد بود

توسط ماهان تیرداد در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

طبق اعلام جدید، بازی Halo 6 در گیمزکام امسال حاضر نخواهد بود. ظاهراً در ادامه‌ی اخبار ناخوشایند برای طرفداران سری محبوب «هیلو» (Halo)، باید به این عزیزان بگوئیم که متأسفانه انتظار آن‌ها برای دیدن قسمت بعدی مجموعه‌ی هیلو از نمایشگاه گیمزکام نیز فراتر خواهد رفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود عرضه‌ی پروژه‌ی اسکورپیو در ادامه‌ی سال جاری، خیلی‌ها معتقد بودند که مایکروسافت احتمالاً به فکر انتشار بازی بعدی از سری هیلو نیز خواهد بود تا با توپ پر پا به میدان جنگ میان نسلی بگذارد. این گمانه زنی‌ها اما، هر روز بیشتر رنگ می‌بازند؛ حال پس از خبر عدم حضور «هیلو ۶» (Halo 6) در نمایشگاه E3 پیش رو، خبر عدم حضور این بازی در نمایشگاه گیمزکام نیز منتشر شده است.

همانطور که قبلا خدمت شما عزیزان گفته بودیم، مدیر روابط عمومی استودیو ۳۴۳ حتی شایعات مربوط به نسخه‌ی سالگرد «هیلو ۳» (Halo 3) را نیز رد کرده است؛ زمانی که شخصی در صفحه‌ی مجازی ایشان گفت که:

اگر هیلو ۶ در E3 نیست، حتما به گیمزکام برده شده است تا زمان را در E3 برای برنامه‌های خاص دیگری باز کنید!

ایشان خیلی خونسرد پاسخ دادند:

قطعاً خیر!

حال که مدیر روابط عمومی استودیو ۳۴۳ به این قطعیت حضور هیلو ۶ در E3 و گیمزکام را رد می‌کند، احتمالا در سال جاری میلادی خبری از این عنوان نخواهد بود؛ زیرا که بهترین تریبون‌ها برای معرفی چنین عنوان بزرگی، از دست رفته‌اند. بعید است که چنین عنوانی در دیگر نمایشگاه‌ها آن هم برای اولین بار نمایش داده شود. البته با این همه غافلگیری که انجام گرفته است، تغییر ناگهانی برنامه‌ی استودیو ۳۴۳ دور از ذهن نیست.

با کنار رفتن گزینه‌ی هیلو ۶ از روی میز سال جاری، احتمالاً فقط شاهد پشتیبانی از عنوان «هیلو وارز ۲» (Halo Wars 2) از سوی استودیو ۳۴۳ خواهیم بود؛ اما هیچ چیز قابل پیش بینی قطعی، نیست و بخش بسیاری از ماجرای پشت این اخبار بد و متوالی، در نمایشگاه E3 پیش رو مشخص خواهد شد.

نظر شما درباره‌ی این امر چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: