تماشا کنید: بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

با توجه به محبوبیت بالای فیلم‌های استودیو «مارول»، قهرمانان این مجموعه که شامل: «راکِت، گروت، دکتر استرنج» و قهرمانان متعدد دیگر در بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 که در سال جاری خواهد آمد، حضور دارند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ناشر این بازی، «برادران وارنر» اعلام کردT بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ سه شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۶ منتشر می‌شود. نسخه نینتندو سوئیچ انتظار می‌رود برای تعطیلات آخر سال منتشر شود، هرچند هیچ‌گونه تاریخ انتشار در این زمان مشخص نشده است.

بعد از LEGO Marvel Super Heroes که در سال ۲۰۱۳ انتشار یافت، ادامه این بازی، قرار است ابرقهرمانان را مقابل ابرخائنان در دوره و مکانی دیگر همراه با امضای طنزگونه LEGO قرار دهد. تیزر تریلری هم از این بازی منتشر شده که در آن شخصیت‌های گروت و دکتر استرنج حضور دارند. نمایش کامل ویدئو در تاریخ  سه شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۶ خواهد آمد.

علاوه بر این، از قهرمانان جدید و قدیمی دنیای مارول در بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 استفاده خواهد شد. هم‌چنین یک شاخه اصلی از خط‌داستانی به‌صورت کامل ارائه می‌شود و ویژگی‌های جدید گیم‌پلی شامل توانایی شخصیت‌ها برای دست‌کاری در زمان و حالت رقابتی ۴نفره در حالت مبارزه ابرقهرمانان، می‌شود.

در پایان، شما به دیدن اولین تیزر تریلر از بازی LEGO Marvel Super Heroes 2 دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: