0 نظر

بازی Assassin’s Creed: Origins توسط یوبی‌سافت معرفی شد

توسط در11 ماه پیش
 

بعد از انتشار شایعات فراوان، بالاخره شرکت «یوبی‌سافت» از عنوان جدید این مجموعه، یعنی بازی Assassin’s Creed: Origins رسما رونمایی کرد. این خبر، به عنوان بخشی از گزارش یوبی‌سافت به اشتراک گذاشته شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این شرکت هم‌چنین در توئیتر خود با مضمون «دوره جدید آغاز می‌شود» اشاره به تایید ساخت این بازی پرداخت:

شمشیرهای خود را آماده کنید، قاتلین بزودی از سایه بیرون می‌آیند.

در تاریخ سه شنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ گزارشی نشان داد، نام بازی بعدی از این مجموعه، Assassin’s Creed: Origins است. قبل از این هم عکسی که گفته شد متعلق به عنوان مذکور است، منتشر شد که شخصیتی سوار بر قایق بود و از عناصر بازی «فرقه اساسین: پرچم سیاه» (Assassin’s Creed IV: Black Flag) بهره می‌برد. اولین گزارش‌ها پیرامون بازی جدید از «فرقه اساسین» این‌طور نشان می‌داد که اتفاقات بازی در مصر باستان خواهد بود.

لازم به ذکر است، یوبی‌سافت در سال گذشته شماره‌ جدیدی از «فرقه اساسین» منتشر نکرد، دو بازی آخر این مجموعه یعنی «فرقه اساسین: وحدت» (Assassin’s Creed Unity) و «فرقه اساسین: سندیکا» (Assassin’s Creed: Syndicate) نتوانستند بازخوردهای مثبت زیادی دریافت کنند، نسخه «وحدت» در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و بخاطر ایرادها و مشکلات فنی نتوانست انتظارات را برآورده کند، هم‌چنین نسخه «سندیکا» در خرده‌فروشی‌ها پایینتر از حد انتظار بود و شکی نیست که یوبی‌سافت امیدوار است با شماره جدید از این بازی دوباره به جایگاه اصلی خود بازگردد.

مطلب مشابه ◄  تصاویری از به‌روزرسانی جدید بازی Half-Life که به‌دست طرفداران ساخته شده است منتشر شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر