بازی Madden 18

نسخه GOAT بازی Madden 18 رونمایی شد

توسط فرشاد زمانی در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

برروی کاور بازی Madden 18 شاهد حضور تام بریدی خواهیم بود، کسی که تا به امروز تنها در باشگاه نیو انگلند پتریوتس بازی کرده است و دارای ۵ قهرمانی در کارنامه خود است و پر افتخارترین بازیکن تاریخ لیگ فوتبال آمریکایی شناخته می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بریدی دارای ۵ قهرمانی در Super Bowl، چهار جایزه Super Bowl MVP، دوازده بار نامزد دریافت Pro bowl  و بیشترین تعداد پاس است اما تا به امروز برروی کاور مجموعه بازی Madden قرار نگرفته است و پس از راب گرانکووسکی که کاور بازی Madden 17 را در اختیار خود قرار داده بود این بار نوبت به بریدی رسیده است که جایگاه بازیکن کاور بازی Madden 18 را به خود اختصاص دهد.

شایعه‌ای در مورد نفرین کاور بازی Madden وجود دارد، شایعه‌ای در مورد یک نفرین! نفرینی که در سال گذشته دامان گرانکووسکی را گرفت و منجر به مصدومیت او شد و نتیجه آن عدم حضور این بازیکن در پلی‌آف و Super Bowl بود. امیدواریم این نفرین به سراغ آقای بریدی نیاید.

در بیانیه‌ای که توسط الکترونیک آرتز منتشر شده است بریدی اعلام کرد:

من عقیده‌ای به نفرین ندارم و آماده مواجه با هرگونه چالشی هستم.

همانطور که در اخبر پیشین اعلام شد، بازی Madden 18 برای اولین‌بار توسط موتور بازیسازی فراست‌بایت ساخته خواهد شد که برای ساخت بازی‌های Battlefield ،Star Wars Battlefront و FIFA نیز مورد استفاده قرار گرفته بود. این موتور به سازندگان اجازه می‌دهد تا کیفیت بصری بهتری را خلق کنند که شامل بهبود کیفیت مدل‌های استادیوم، شلوغی و … می‌شود.

بازی Madden NFL 18 در تاریخ ۳ شهریور ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. افرادی که اقدام به پیش خرید این بازی نمایند یک سطح الیت را در حالت Ultimate Team و همچنین ۵ بسته Squad دریافت خواهند کرد.

این بازی دارای یک نسخه GOAT نیز خواهد بود که شامل کلیه موارد مربوط به نسخه اصلی خواهد بود و در کنار آن، قابلیت انتخاب یکی از پنج بازیکن GOAT برای حالت Ultimate Team وجود خواهد داشت. این نسخه سه روز زودتر در دسترس قرار خواهد گرفت. اعضای EA Access امکان دسترسی به این بازی را از تاریخ ۲۶ مرداد ماه به مدت ۱۰ ساعت خواهند داشت.

جزئیات بیشتر در مورد بازی Madden 18 در نمایشگاه E3 ارائه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: