تصویر منتشر شده از Red Dead Redemption 2 واقعی نبوده است

توسط سورنا رضایی در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

دیروز، تصویری در فضای مجازی منتشر شد که بسیاری آن را به بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 مرتبط می‌دانستند. اکنون مشخص شده است که این تصویر مربوط به این بازی نبوده و از بازی کاملاً متفاوتی گرفته شده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بازی Wild West Online نام داشته و در سبک PvP MMO جهان آزاد ساخته می‌شود. تصویر منتشر شده نیز مربوط به پیش نمایش وبسایت پی‌سی گیمر از این بازی بوده است. اما این بازی که قرار است توسط شرکت DJ2 عرضه شود، تا پایان این ماه بر روی وبسایت کیک استارتر قرار می‌گیرد. البته در حال حاضر نیز سازندگان در حال کار بر روی بازی هستند اما مبلغی که از کمپین بدست می‌آید، صرف تسریع روند توسعه‌ی بازی و بهبود ویژگی‌های آن خواهد شد.

اما شباهت بازی Wild West Online و Red Dead Redemption 2 بی دلیل نبوده است. از آن‌جایی که از انتشار نسخه‌ی اول این بازی هفت سال می‌گذزد و همچنان خبری از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیست، استودیو ۶۱۲ گیمز برای ساخت بازی جدید خود از آن الهام گرفتند:

هنوز مخاطبانی هستند که نتوانستند به تجربه‌ی بازی بپردازند. به‌همین دلیل تصمیم گرفتیم تا همانند بهترین بازی‌های MMO به خلق دنیایی گسترده بپردازیم؛ جایی که کاربران بتوانند طعم زندگی واقعی را در آنجا بچشند.

البته میان این بازی و دیگر عناوین سبک MMO تفاوت‌هایی نیز وجود دارد. در دنیای این بازی کاربران می‌توانند با توجه به سلائق خود به کشاورزی، اکتشاف معادن و انجام دیگر شغل‌ها بپردازند. در واقع می‌توان این بازی را ترکیبی از GTA Online و محتویات بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption دانست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: