بازی Assassin’s Creed Origins

شایعه: بازی Assassin’s Creed Origins سه برابر بزرگ‌تر از Black Flag خواهد بود

توسط فرشاد زمانی در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

فردی که پیش از این یک تصویر از عنوان سال ۲۰۱۷ بازی Assassin’s Creed منتشر کرده بود اکنون جزئیات دیگری را این بازی فاش کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

براساس گفته این فرد در سایت ردیت، تیم سازنده بازی Assassin’s Creed Origins همان تیمی هستند که برروی بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag کار کرده بودند و اشرف اسماعیل به عنوان کارگردان پروژه و داربی مک دویت نیز برروی طراحی آن کار می‌کند. این بازی جدید سه برابر بزرگ‌تر از بازی Black Flag است که با توجه به محیط بسیار بزرگ آن بازی، می‌توان دنیای عنوان جدید را دیوانه‌وار خواند، این بازی دارای سیستم هدایت کشتی خواهد بود (بدون درگیری‌) و به بازیکنان اجازه کنترل یک عقاب را خواهد داد و دارای سیستم مبارزه برگرفته از عنوان The Witcher 3: Wild Hunt سال ۲۰۱۵ استودیوی CD Projekt RED است. با وجود آنکه سیستم مبارزه بازی The Witcher تحت انتقاداتی قرار دارد اما با این وجود می‌توان آن را بهتر از سیستم Assassin’s Creed دانست.

ظاهراً بازی Assassin’s Creed Origins در ماه اکتبر برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.بنظر نمی‌رسد که برنامه‌ای برای عرضه نسخه مربوط به نینتندو سوئیچ برای این بازی وجود داشته باشد.

این شایعه بنظر صحیح و قانع کننده است اما تا پیش از تایید رسمی از سوی یوبی‌سافت نمی‌توان اطمینان کاملی به آن داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: