دنباله‌ی Avatar یک ستاره از Fear The Walking Dead را به مجموعه‌ی خود اضافه کرد

توسط مسعود محمودپور در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

به‌دنبال معرفی روز انتشار چهارمین دنباله‌ از Avatar، اخباری هم درباره‌ی بازیگران این فیلم منتشر شده است. به گزارش Entertainment Weekly، ستاره‌ی Fear the Walking Dead، «کلیف کرتیس» (Cliff Curtis) که قبلا هم در Avatar نقش‌آفرینی کرده بود، نقش کاراکتری به نام Tonowari را بازی خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کرتیس در این فیلم رهبر قبیله‌ی «متکایینا» (Metkayina) است. این تنها چیزی است که در حال حاضر درباره‌ی کاراکتر او می‌دانیم.

کرتیس در Fear the Walking Dead نقش «تراویس» (Travis) را بازی می‌کند. طبق برخی گزارشات این بازیگر در سریال باقی خواهد ماند. هرچند با وجود زمان‌بندی فشرده‌ برای فیلم‌برداری Avatar این امکان هم وجود دارد که تراویس در واکینگ دد کشته شود. اما در حال حاضر هیچ چیز تایید نشده است. البته پخش فصل جدید از چهارده خرداد شروع می‌شود و لازم نیست خیلی برای فهمیدن این موضوع صبر کنیم.

بازیگرانی از سری اول فیلم در Avatar 2 هم ایفای نقش می‌کنند. از جمله: «سم ورتینگتون» (Sam Worthington)، «سیگورنی ویور» (Sigourney Weaver)، «استفن لنگ» (Stephen Lang) و «زویی سالدانا» (Zoe Saldana). کارگردانی هم دوباره برعهده‌ی «جیمز کامرون» است.

اولین دنباله از Avatar بیست و هفت آذر سال ۲۰۲۰ روی پرده‌ی سینما خواهد رفت. نسخه‌های بعدی به ترتیب بیست و شش آذر ۲۰۲۱، بیست و نه آذر ۲۰۲۴ و بیست و هشت آذر ۲۰۲۵ منتشر خواهند شد.

«ویور» (Weaver) در آپریل عنوان کرد که Avatar جدید ارزش صبر کردن را دارد.

به شما اطمینان می‌دهم که این فیلمنامه‌ها شگفت انگیز هستند. من اصلا نگران نا‌امید شدن هواداران نیستم. بله، نگران این هستم که فیلم‌نامه را چگونه تبدیل به فیلم کنیم؛ چراکه این‌ها بسیار جاه‌طلبانه هستند. این‌ها ارزش صبر کردن را دارند. ما دنبال این هستیم که هرژه سریع کار ساخت فیلم‌ها را تمام کنیم

Avatar با فروش جهانی ۲.۷۸ میلیارد دلار، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: