بزودی زمان بتای محدود بازی GWENT: The Witcher Card Game به پایان می‌رسد

توسط سهیل حسینی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

استودیو «سی‌دی پراجکت» از اتمام دوره ثبت‌نام بتای عنوان کارت‌بازی خود یعنی بازی GWENT: The Witcher Card Game خبر داد. هم‌چنین بتای عمومی این بازی هفته بعد خواهد آمد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از هفته بعد دیگر نیازی به ثبت‌نام برای نسخه بتای بازی GWENT: The Witcher Card Game نخواهید داشت، و در آخر هفته می‌توانید دسترسی آزاد به بتای عمومی این عنوان داشته باشید. این پایان، یک نقطه عطف برای بازی است و کارگردان تیم توسعه سی‌دی پراجکت یعنی آقای بنجامین لی درمورد این بازی این‌گونه گفت:

در طول نسخه بتا، ما روی اضافه کردن مقادیر زیادی از ویژگی‌ها و مکانیک جدید برای بازی GWENT کار کردیم. تغییراتی پیرامون متعادل‌سازی، ترفندهای متعدد برای این‌که کارت‌ها چگونه در جریان بازی کار کنند و کارت‌های اضافی، حذب جدید و رتبه‌بندی در بازی را شامل می‌شد. در این راه، کار با جامعه طرفداران بازی GWENT برای ما شگفت‌انگیز بود.

من می‌خواهم از ته دل، برای تمام کسانی که وقت خودشان را پای این بازی گذاشتند تشکر کنم.

علاوه بر این، سی‌دی پراجکت اعلام کرد پایان دادن به دوره ثبت‌نام، نشانه آغاز آماده‌سازی برای گسترش بتای عمومی GWENT است. اطلاعات بیشتر در هفته آینده رونمایی خواهد شد. بازی GWENT: The Witcher Card Game برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: