بازی Paragon

قهرمان جدیدی به بازی Paragon بوسیله به‌روزرسان هفته آینده اضافه خواهد شد

توسط فرشاد زمانی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

بازی Paragon یک عنوان در سبک MOBA برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی است که توسط استودیوی اپیک گیمز ساخته شده و در هفته آینده به‌روزرسان جدید و بزرگی را دریافت خواهد کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این به‌روزرسانی جدید Age of Intellect نام دارد و منجر به اضافه شدن قهرمان جدیدی به بازی Paragon خواهد شد که Phase نام دارد. Phase یکی از اعضای تیم خواهد بود که قابلیت پشتیبانی از سایر اعضای تیم را بوسیله ارتباط Telekinetic خواهد داشت و قادر به بهبود آن‌ها خواهد بود.

قدرت‌های Phase از دوران جوانی او آغاز شدند و منجر به ارسال او به صنایع Tryon جهت مراقبت‌های خاص گردیدند. زمانی که او آزاد می‌شود، برای رندگی در شهر Omeda قدرت‌های خود را مخفی می‌کند تا آنکه به سمت Agora هدایت می‌شود.

این به‌روزرسانی جدید همچنین منجر به تغییراتی در شخصیت‌های بازی خواهد شد و برخی ناپایداری‌ها را بهبود خواهد داد. براساس گفته سازنده بازی، این به‌روزرسانی منجر به درگیری بیشتر بازیکنان در میادین نبرد خواهد شد. قهرمانانی چون Steel و Murock حضور بیشتری را در میادین نبرد خواهند داشت و قهرمانانی نظیر Shinbi نیز با آزاد شدن پتانسیل کامل نیروهایشان روبرو خواهند بود.

سیستم کارت درون بازی نیز توسط این به‌روزرسانی تغییراتی خواهد داشت. کارت‌های Niche بازسازی شده‌اند و اپیک تغییراتی جهت ثبات بیشتر کارت‌ها اعمال کرده است گرچه عملکرد کلیت سیستم همچنان کمتر از حد انتظار است و ظاهراً جهت تکمیل آن تا پایان سال ۲۰۱۷ زمان نیاز است.

به‌روزرسانی Age of Intellect  در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد و برای مشاهده جزئیات کامل آن می‌توانید به سایت Paragon مراجعه کنید.

استودیوی اپیک گیمز هر سه هفته اقدام به انتشار قهرمان جدیدی می‌نماید در نتیجه می‌توان انتظار داشت که در اوایل ماه ژوئن قهرمان جدیدی معرفی شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: