جزئیات بروزرسانی از اولین نقشه بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

استودیو Bluehole از اولین برزورسانی درمورد نقشه‌های جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds خبر داد. جزئیات بدست آمده از وب‌سایت گیم‌ایفرمر بوده و اولین نقشه بازی مربوط به یک جزیره در دریای آدریاتیک است که بخشی از سرزمین یوگسلاوی بود، آمده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نقشه اول که در پایین مشاهده می‌کنید، در سواحل جنوبی دریای مدیترانه واقع بوده و شامل جنگل‌های انبوه در سمت شمال و کوه‌های برفی در مرکز است. این جزیره دارای انوع مختلفی از ویژگی‌های معماری را دارا است.

هم‌چنین در نقشه دوم، که کمی کوچکتر است، در قسمت‌های صحرایی واقع شده و به عنوان یک منطقه جنگ‌زده که خیابان‌های آن به دست شن‌های روان سپرده شده است. در مناطق جنوب و شرق از ویژگی‌های یک دره عمیق و باریک، با یک رودخانه و هم‌چنین دارای روستا‌های کوچک باقی‌مانده بعد از نابودی شهرستان موردنظر است. منطقه شمال، شامل ساکنین فقیر نشین در دامنه کوه است. تاریخ عرضه برای نقشه دوم هنوز فاش نشده است.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds از فروش خوبی برخوردار بوده و تاکنون ۲ میلیون نسخه فروخته است. این عنوان، هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم به‌صورت دسترس اولیه با قیمت ۳۰دلار در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: