بازی Call of Duty: Black Ops 3

افزونه جدید بازی Call of Duty: Black Ops 3 هم اکنون در دسترس است

توسط فرشاد زمانی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

افزونه جدید بازی Call of Duty: Black Ops 3 قابلیت پشتیبانی از بسته الحاقی Zombies Chronicles و همچنین برخی تغییرات را در بخش چند نفره آن ایجاد خواهد کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

دو سال پس از عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 3 سازنده آن یعنی استودیوی تری‌آرک تصمیم به ادامه پشتیبانی‌های خود از این بازی با انتشار به‌روزرسانی و محتوای جدیدی گرفته است. با فرا رسیدن زمان عرضه بسته توسعه دهنده Zombies Chronicles در هفته آینده، استودیوی تری‌آرک افزونه‌ای را برای این بازی منتشر کرد.

پیش از هر چیز، این افزونه قابلیت پشتیبانی از بسته Zombies Chronicles را فراهم خواهد کرد که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ارتباط با تغییرات گیم‌پلی، این افزونه منجر به بهبود کلی عملکرد و مشکلات بازی خواهد شد اگرچه دقیقاً اشاره‌ای به مشکلات مد نظر نشده است. همچنین این افزونه منجر به تغییری در سیستم بازار سیاه خواهد شد در نتیجه باندل‌های باز نشده Supply Drop از دست نخواهند رفت و آن‌هایی که از دست رفته‌اند بازخواهند گشت.

این افزونه همچنین منجر به بارگذاری سریعتری در زمان ساخت یک کلاس و منوی Gunsmith خواهد شد، این در حالی است که یک باگ به بازیکنان اجازه می‌داد تا به camos که در اختیار ندارند مجهز شوند که بوسیله این افزونه این مشکل برطرف خواهد شد. در نهایت این افزونه برروی یک سلاح تغییراتی را اعمال خواهد کرد؛ اکنون تیغه‌های چاقوی بالستیک قابلیت بازیافت را خواهند داشت.

برای مشاهده جزئیات کامل این افزونه به لینک منبع مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: