نینتندو سوئیچ

دو بازی جدید به ای‌شاپ نینتندو سوئیچ اضافه شدند

توسط فرشاد زمانی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

پس از انتشار بازی NBA Playgrounds در اوایل این هفته، دو بازی دیجیتالی دیگر نیز برروی ای‌شاپ نینتندو سوئیچ منتشر شدند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یکی از بازی‌های اضافه شده بازی Minecraft به قیمت ۳۰ دلار است که از حالت چند نفره محلی و آنلاین پشتیبانی می‌کند و همچنین در این بازی شاهد لباسی الهام گرفته از Mario هستیم. عنوان دیگری که برروی ای‌شاپ منتشر شده است بازی Garou: Mark of the Wolves در سبک مبارزه‌ای و ۲ بعدی است. این بازی در اصل در سال ۱۹۹۹ با پشتیبانی از حالت دو نفره عرضه شده بود و اکنون به قیمت ۸ دلار در ای‌شاپ در دسترس قرار گرفته است.

اخیراً ای‌شاپ شرکت نینتندو به‌روزرسانی را دریافت کرده است که به مصرف کنندگان اجازه می‌دهد تا اطلاعات کارت‌های اعتباری خود را ذخیره کنند که پیش از آن بایستی برای هر بار خرید آن‌ها را وارد می‌نمودند. از زمان آغاز به کار سیستم ای‌شاپ سوئیچ در ماه مارس، شاهد انتشار عناوین کمی بوده‌ایم گرچه بازی Minecraft که یک پورت محسوب می‌شود یکی از بزرگترین بازی‌های منتشر شده برروی ای‌شاپ است. عنوان بعدی که توسط نینتندو منتشر خواهد شد و در نمایشگاه E3 شاهد جزئیات آن خواهیم بود بازی Arms است که در تاریخ ۲۶ خرداد ماه منتشر خواهد شد. سپس در تاریخ ۳۰ تیر ماه شاهد انتشار بازی Splatoon 2 خواهیم بود و دو بازی Super Mario Odyssey و Xenoblade Chronicles 2 نیز در اواخر سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه خواهند شد.

اخیراً شرکت نینتندو جزئیات برنامه‌های خود در نمایشگاه E3 را اعلام کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: