0 نظر

تماشا کنید: گیم‌پلی جدیدی از بازی Tekken 7 منتشر شد

توسط در1 سال پیش
 

امروز، شرکت باندای نامکو که وظیفه‌ی نشر بازی Tekken 7 را برعهده دارد، ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر کرده است. این ویدئو همانند ویدئوهایی که پیش از این منتشر شده‌اند، مبارزات میان دو شخصیت مختلف را نشان می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ویدئوی جدید بازی Tekken 7 که در حدود دو دقیقه و پنجاه ثانیه زمان دارد، مبازره میان دو شخصیت Master Raven و Lucky Chloe را در حالت Versus نشان می‌دهد. اما اگر نمی‌دانید، شخصیت Master Raven یکی از شخصیت‌های جدید این سری بازی‌هاست که اولین حضورش در نسخه‌ی رو به انتشار این سری خواهد بود. به علاوه، این شخصیت که برای سازمان اطلاعات مخفی سازمان ملل متحد کار می‌کند، نخستین شخصیت زن سیاهپوست این سری است.

در مقابل این شخصیت، شخصیت Lucky Chloe قرار می‌گیرد که او نیز همانند رقیب خود برای اولین بار در این سری محبوب حاضر خواهد شد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Tekken 7 در تاریخ دوم ژوئن (دوازدهم خرداد ماه) با قیمت ۵۹.۹۹ دلار آمریکا برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  تاریخ انتشار بروزرسانی The Hungering Deep بازی Sea of Thieves مشخص شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر