بازی Dynasty Warriors 9 رسما برای پلی استیشن ۴ معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

آخرین شماره از مجله فامیستو جزئیات بیشتری را پیرامون بازی Dynasty Warriors 9 منتشر کرد، طبق اطلاعات بدست آمده آخرین ساخته شرکت «کوئی تکمو» برای کنسول پلی استیشن ۴ به‌صورت رسمی تایید شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به‌نظر می‌رسد بازی Dynasty Warriors 9 تولدی دوباره در این مجموعه باشد، چرا که برای اولین بار، از عناصر جهان‌باز در گیم‌پلی بازی استفاده شده است. بازی‌کنان می‌توانند با اسب به مناطق مختلف سفر کنند، هرچند اگر شما به مکانی قبلا رفته باشید می‌توان به صورت  fast travel به منطقه موردنظر رفت. به لطف سیستم جهان‌باز بودن، بازی‌کن می‌تواند قلعه‌ها را از راه‌های مختلف به تسخیر خود در آورد.

با کامل کردن ماموریت‌های اصلی در بخش داستانی، می‌توان بازی را از طریق دوره‌های مختلف پیش برد، هرچند سازنده اعلام کرد این ماموریت‌ها دارای درجه بالایی از سختی برخوردار هستند و بازی‌کنان می‌توانند ماموریت‌های فرعی را که آسان‌تر هستند را کامل کنند.

استودیو «اومگا فورس» سازنده بازی Dynasty Warriors 9 از امدن تعدادی مکانیک جدید در بازی خبر داد. هم‌چنین بازی دارای سیستم آب و هوای پویاتر است و به عنوان مثال باران می‌توان دید دشمنان را کاهش دهد و به شما این امکان را می‌دهد به‌صورت مخفی و در نزدیکی آن‌ها بتوانید حرکت کنید.

بازی Dynasty Warriors 9 برای پلتفرم پلی استیشن ۴ در دست توسعه است، هرچند که شرکت کوئی تکمو تاریخ دقیق انتشار بازی را هنوز اعلام نکرده. طبق گفته مجله فامیستو، تقریبا ۴۰درصد از مراحل ساخت بازی کامل شده و بنابراین نباید انتظار داشت که در زمانی نزدیک شاهد انتشار این عنوان باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: