بازی Mass Effect: Andromeda

به‌روزرسانی ۱.۰۶ بازی Mass Effect: Andromeda منتشر شد

توسط فرشاد زمانی در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

طرفداران بازی Mass Effect: Andromeda مشتاقانه در انتظار انتشار به‌روزرسانی‌های جدیدی برای این بازی هستند و اخیراً جدیدترین به‌روزرسان آن در دسترس قرار گرفته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به‌روزرسانی ۱.۰۶ بازی Mass Effect: Andromeda تغییرات گسترده‌ای را در قسمت‌های مختلف این بازی اعمال خواهد کرد گرچه نه استودیوی بایوور و نه جزئیات این به‌روزرسان جزئیات دقیقی در مورد تغییرات اعمال شده بوسیله این به‌روزرسانی ارائه نکرده‌اند. به عنوان نمونه صحنه‌های سینمایی این بازی بهبود‌هایی داشته‌اند.

همچنین دیگر گزینه‌های انتخاب دیالوگ زمانی که یک مبحث جدید برای انتخاب وجود داشته باشد، خاکستری رنگ نخواهند بود. قفسه زره نیز اکنون لول‌های مورد نیازی را نیاز خواهد داشت و عملکرد و پایداری کلی بازی نیز بهبود یافته است. در ارتباط با باگ‌های بازی که برطرف شده‌اند، می‌توان به برطرف شدن باگی اشاره کرده که SAM به Ryder می‌گوید برای او ایمیلی ارسال کرده است اما اینکار صورت نگرفته است.

بازیکنانی که نسخه دلوکس یا سوپر دلوکس بازی Andromeda را خریداری کرده باشند، چیزهای رایگانی را بوسیله این به‌روزرسان دریافت خواهند کرد که شامل دو لباس Nomad، یک تجهیزات Pathfinder اتفاقی و یک بسته انحصاری برای بخش چند نفره می‌شود.

بخش چند نفره این بازی نیز بوسیله این به‌روزرسانی تغییراتی خواهد داشت؛ استودیوی بایوور در این خصوص توضیح داد:

قدرت‌ها و سلاح‌ها پیش از این عملکرد خوبی در سختی‌های مختلف نداشته‌اند که بطور خاص می‌توان به قدرت combos و سلاح‌های assault اشاره کرد، در نتیجه بازیکنان تکیه بیشتر بر تفنگ تک تیرانداز Vanquisher و کلاس‌های melee داشته‌اند. ما متوجه شدیم که میزان آسیب جدی این مشکلات برروی سختی‌های گُلد و سیلور اعمال می‌شود. برای برطرف کردن این مشکل ما پایداری‌هایی را در بخش چند نفره ایجاد کرده‌ایم و به‌روزرسانی جدید اولین گام در از بین بردن مشکلات این بخش است.

مشکلاتی که منجر به افزایش آسیب‌های نیروها و برخی سلاح‌های خاص می‌شوند بسیار تاثیرپذیر هستند. بطور مثال سلاح شاتگان دارای آسیب بیشتری نسبت به مقدار تعیین شده است و همانطور که بایوور اعلام نمود، بازیکنان به ناچار (مخصوصاً در سطح گُلد) به سلاح تک تیراندازی Vanquisher روی آورده‌اند.

به‌روزرسان پیشین این بازی در اوایل ماه آوریل در دسترس قرار گرفت و تغییراتی را برروی صورت شخصیت‌ها اعمال می‌کرد.

همچنین شرکت الکترونیک آرتز در زمان ارائه گزارش مالی خود از پشتیبانی کامل از استودیوی بایوور و فرانچایز Mass Effect با وجود تمام مشکلات بوجود آمده خبر داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: