نسخه فیزیکی بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap برای پلی استیشن ۴ در تابستان عرضه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap عنوانی در سبک پلتفرمر ۲بُعدی و کلاسیک که چندی پیش، نسخه دوباره‌سازی شده آن برای کنسول‌ها (و نسخه رایانه‌های شخصی در آینده) به‌صورت دیجیتالی منتشر شده بود. در خبری جدید، به نظر می‌رسد این بازی به صورت فیزیکی نیز در تابستان سال جاری در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «لیمیتد ران گیمز» اعلام کرد، نسخه فیزیکی بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap برای کنسول پلی استیشن ۴ در هر دو نسخه استاندارد و کالکتور ادیشن در تابستان خواهد آمد. هیچ جزئیاتی از قیمت‌گذاری، تاریخ انتشار دقیق و یا محتویات کامل نسخه‌های مختلف بازی گفته نشده است. اما هر دو نسخه یاد شده به صورت فیزیکی در تابستان قابل خرید خواهند بود.

سازنده درمورد همین خبر، در توئیتر نیز اشاره کرد:

عنوان Wonder Boy: The Dragon’s Trap به‌صورت دیسک فیزیکی برای پلی استیشن ۴ در تابستان امسال همراه با نسخه‌های استاندارد و کالکتور ادیشن در دسترس خواهد بود.

بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap هم‌اکنون به‌صورت دیجیتالی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ در دسترس است، نسخه رایانه‌های شخصی نیز در سال جاری عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: