بازی The Legend of Zelda

تهیه کننده بازی The Legend of Zelda علاقه‌مند به شگفت‌زده کردن بازیکنان است

توسط فرشاد زمانی در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

شاید بتوان بازی The Legend of Zelda را یکی از بزرگترین بازی‌هایی که تاکنون ساخته شده است دانست و ثابت کرده است که یک فرانچایز قدیمی چگونه می‌تواند همچنان با کسب موفقیت به راه خود ادامه دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شگفت‌زده کردن بازیکنان، این کاری است که در فرانچایز The Legend of Zelda بارها شاهد آن بوده‌ایم و در عنوان Breath of the Wild به اوج خود می‌رسد. وظیفه سازنده بازی هنوز به اتمام نرسیده است. ایجی آنوما تهیه کننده بازی Zelda در صحبت با مجله ژاپنی Nikkei Trendy اعلام کرد که آن‌ها به کار خود جهت شگفت‌زده کردن بازیکنان در بازی‌های آینده ادامه خواهند داد؛ او گفت:

پیش از هر چیز، من فکر می‌کنم نقطه‌ای که بازی Zelda در آن قرار دارد بزرگ است. این فرانچایز برای مدت زمان زیادی در دست ساخت قرار داشته است و اگر بخواهم آن را در چند کلمه خلاصه کنم شاید برخی متوجه شوند که بازسازی ترکیبات چقدر سخت خواهد بود. در ادامه این بازسازی که منجر به شگفت‌زده شدن بازیکنان آن تا به امروز شده است، گسترش تصورات آن‌ها است و شاید علت بازخورد خوب آن‌ها همین باشد. به این سادگی قادر نخواهم بود که به انتظارات پاسخ دهم اما از طریق این بازی می‌توان چیزهایی را خلق و در دنیای آن قرار داد و در نتیجه دوست دارم که این کار را در آینده نیز تکرار کنم و همگان را شگفت‌زده و انتظارات آن‌ها را بیشتر کنم.

خوشبختانه سازندگان بازی Breath of the Wild نشان داده‌اند که چگونه می‌توانند منجر به لذت بردن از یک بازی از سوی ما شوند. بازی Breath of the Wild هم اکنون برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ و وی یو در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: