بازی Call of Duty: Black Ops 3

جزئیات جدیدی از بسته الحاقی Zombies Chronicles بازی Call of Duty: Black Ops 3 اعلام شد

توسط فرشاد زمانی در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

اخیراً استودیوی تری‌آرک تایید کرد که بسته الحاقی جدیدی بر پایه دنیای زامبی مجموعه بازی Call of Duty برای بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر خواهد شد و اکنون شرکت اکتیویژن جزئیات جدیدی را در مورد این بسته الحاقی به اشتراک گذاشته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بسته الحاقی Zombies Chronicles سی دلار قیمت خواهد داشت این در حالی است که بسته‌های پیشین بازی Call of Duty هر کدام ۱۵ دلار قیمت داشته‌اند گرچه این بسته چیزی فراتر از نقشه‌های معمول عرضه شده را شامل می‌شود. در این بسته شما با هشت نقشه بازسازی شده از دنیای زامبی بازی‌های World At War ،Black Ops و Black Ops 2 روبرو خواهید بود.

همچنین شرکت اکتیویژن پاداشی که در زمان ارائه (۲۶ اردیبهشت ماه برای دارندگان پلی‌استیشن ۴) این بسته الحاقی به خریداران آن ارائه خواهد شد را اعلام کرد:

  • یک پک منحصر بفرد Pack-A-Punch weapon camo
  • ۲۰ واحد Liquid Divinium که واحد پولی بازی محسوب می‌شود.
  • دو Whimsical GobbleGums کاملاً جدید. GobbleGums حالت ارتقا یافته‌ای از حالت زامبی موجود در Black Ops 3 است.

افرادی که این بسته الحاقی را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کنند همچنین یک تم دینامیکی زامبی دریافت خواهند کرد و بصورت کلی، کلیه بازیکنان با هر پلتفرمی از امتیاز دو برابری بهره‌مند خواهند شد و پاداش‌های متنوع درون بازی در حالت زامبی به مدت هشت روز دریافت خواهند کرد که از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد. بسته الحاقی Zombies Chronicles در تاریخ اعلام شده برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد اما استودیوی تری‌آرک هنوز اعلام نکرده است که در چه زمانی این بسته برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود اما تجارب پیشین ما در ارتباط با مدت زمان انحصری بسته‌های الحاقی نشان داده است که معمولاً یک ماه بعد شاهد عرضه بسته الحاقی مورد نظر برروی سایر پلتفرم‌ها خواهیم بود.

عرضه این بسته الحاقی برای بازی Black Ops 3 امر غیرمعمولی است چراکه روال این مجموعه بازی بدین شکل بوده است که با عرضه یک بازی جدید، پشتیبانی از بازی پیشین قطع خواهد شد و بازی Infinite Warfare جدیدترین عنوان از این مجموعه محسوب می‌گردد گرچه تری‌آرک در سال گذشته اعلام کرده بود که به پشتیبانی‌های خود از بازی Black Ops 3 ادامه خواهد داد و محتویات جدیدی را برای آن منتشر خواهد کرد.

در اخبار مرتبط با بازی Call of Duty: WWII، سازنده بازی یعنی استودیوی اسلج‌همر خبر از انتشار آن در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی داده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: