تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Wonder Woman منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

امروز، جدیدترین و احتمالاً آخرین تریلر از فیلم مورد انتظار Wonder Woman در فضای مجازی منتشر شد. این تریلر، شخصیت اصلی داستان را نشان می‌دهد که برای نجات جهان، خواستگاه خود، تمیسکیرا، را ترک می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این تریلر که شامل تعداد زیادی سکانس اکشن می‌شود، گل گلدوت را نشان می‌دهد که چطور با استفاده از قدرت‌های ابرقهرمانی، دشمنان خود را شکست می‌دهد. البته در کنار سکانس‌های اکشن، یک سکانس بچگانه نیز در تریلر دیده می‌شود که در آن کریس پاین و گلدوت سعی می‌کنند تا هویت «زن شگفت انگیز» را پنهان کنند. علاوه بر این، این تریلر برای نخستین بار شخصیت منفی فیلم را که دیوید تویس وظیفه‌ی نقش آفرینی آن را برعهده دارد، نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر حدوداً سه دقیقه‌ای را مشاهده کنید:

در کنار این سه بازیگر که در جدیدترین ساخته‌ی پتی جتکینز حضور دارند، رابین رایت و کانی نیلسن نیز در این فیلم به نقش آفرینی خواهند پرداخت. اما گدوت در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با W Magazine درباره‌ی تست بازیگری‌اش برای این نقش صحبت کرد:

زمانی که برای فیلم Batman v Superman تست بازیگری می‌دادم، نمی‌دانستم که برای نقش زن شگفت انگیز است. کارگردان فیلم، زک اسنایدر، از من درخواست کرد تا یک اجرا جلوی دوربین داشته باشم که واقعاً عذاب آور بود. آن‌ها برای این نقش شش یا هفت نفر دیگر را نیز در نظر داشتند. به ما گفتند تا داخل اتاقک بمانید تا صدایتان کنید. راستش را بخواهید، اصلاً رابطه‌ی خوبی با صبر کردن ندارم، به‌همین دلیل آن زمان داشتم کنترل خودم را از دست می‌دادم.

در پایان لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم Wonder Woman از تاریخ دوم ژوئن (دوازدهم خرداد ماه) آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: