Quake Champions

بتای عمومی بازی Quake Champions بزودی در دسترس قرار می‌گیرد

توسط سهیل حسینی در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

شرکت «بتسدا» از بتای عمومی فنی برای بازی Quake Champions خبر داد. نسخه تست تا چندروز دیگر یعنی در تاریخ جمعه، ۲۲ اردیبهشت در دسترس قرار خواهد گرفت. هم‌چنین پایان این تست، در تاریخ یکشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

برخلاف نسخه بتا که به‌صورت محدود بود، این نسخه برای همه باز بوده و می‌توانند تجربه خودشان را ثبت کنند. هم‌چنین شما این اجازه را دارید (برخلاف نسخه بتای محدود) تا از بازی خود فیلم، عکس تهیه کرده و آن را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، یک حالت جدید مبتنی بر هم‌کاری تیمی به صورت ۴به۴ نیز برای این بازی در نظر گرفته شده، نام این بخش Sacrifice نام دارد. هدف از این حالت، هم‌کاری بازی‌کنان برای تسلط یافتن بر منطقه است. لازم به ذکر است، این حالت تا پایان اتمام وقت تست فنی موجود است.

برای ثبت‌نام، به وب‌سایت رسمی بازی Quake Champions مراجعه کنید. هرچند برای دریافت اطلاعات بیشتر باید منتظر اخبار جدید از بتسدا باشیم. بازی Quake Champions یک عنوان شوتر اول‌شخص بوده و فقط برای رایانه‌های شخصی در دست توسعه است، هرچند توسعه‌دهنده این بازی، id Software گفت برنامه انتشار این بازی برای کنسول‌ها هم‌چنان احتمالش وجود دارد.

هیچ‌گونه تاریخ انتشار مشخصی برای عنوان و شوتر رایگان Quake Champions مشخص نشده، اما بتسدا فقط به این نکته اشاره کرد، این بازی در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: