بازی Assassin’s Creed

جزئیات جدیدی در مورد بازی Assassin’s Creed سال ۲۰۱۷ ارائه شد

توسط فرشاد زمانی در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

در سال ۲۰۱۶ شاهد صحبت‌های داغی پیرامون بازی Assassin’s Creed و شایعاتی در مورد نسخه تایید نشده سال ۲۰۱۷ آن در جامعه بازیکنان بودیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بزرگترین جزئیاتی که در مورد این بازی از طریق شایعات بدست آمده است، نام احتمالی نسخه سال ۲۰۱۷ بازی Assassin’s Creed و محلی است که داستان در آنجا روی خواهد داد. براساس شایعات نسخه سال ۲۰۱۷، Assassin’s Creed Empire نام داشته و در داستان آن در مصر بوقوع خواهد پیوست.

اکنون جزئیات جدیدی در مورد نسخه جدید بازی بدست آمده است و بنظر می‌رسد که بیش از این نمی‌توان عنوان Empire را در نام این بازی متصور شد چراکه ظاهراً نام آن Assassin’s Creed Origins است و یکی از دلایل این نام گذاری توجه داستان آن به ریشه‌های فرقه Assassin’s Creed است. براساس جزئیات جدید ارائه شده توسط سایت WWG.com، در بازی Assassin’s Creed Origins شاهد دو شخصیت قابل بازی همچون نسخه Syndicate خواهیم بود و ظاهراً نسبت آن‌ها با یکدیگر نسبت خواهر و برداری است.

همچنین براساس گزارش اخیر، بازیکنان در کنار دسترسی کامل به مصر، به مناطق فراتر از آن نظیر دریای مدیترانه و احتمالاً یونان نیز دسترسی خواهند داشت. چنین سفری مطمئناً با کشتی انجام خواهد شد و این موضوع بدین معنی است که بخش کشتی به بازی باز خواهد گشت و احتمالاً شاهد درگیری‌های آبی در مصر باستان خواهیم بود.

همانطور که از اطلاعات بالا مشخص است، محیط این بازی بسیار بزرگ خواهد بود و قرار است که بزرگترین بازی Assassin’s Creed باشد که تاکنون ساخته شده و برای چند سال در دست ساخت قرار داشته است. در این نسخه از بازی قرار است تمرکز بیشتری برروی اکتشافات در محیط اطراف، همچون بازی‌های The Witcher 3 و Skyrim گذاشته شود اما این امکان وجود دارد که این گزارش با اطلاعات اشتباهی همراه باشد.

نمایشگاه E3 بزودی آغاز خواهد شد و احتمال دارد که شرکت یوبی‌ساف جزئیات رسمی را در مورد نسخه جدید بازی Assassin’s Creed به اشتراک بگذارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: