بازی The Walking Dead تا نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ به تعویق افتاد

توسط سهیل حسینی در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

توسعه‌دهنده و ناشر بازی The Walking Dead یعنی «اوورکیل» و «استاربریز» اعلام کردند، بازی The Walking Dead که قبلا قرار بود در اواخر سال ۲۰۱۷ منتشر شود، با تاخیر مواجه شد و به نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ موکول شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به گفته مدیرعامل استودیو استاربریز، اندرسون کلینت، از جمله دلایل این تاخیر نیاز به زمان بیشتر برای رسیدن به پتانسیل کافی بود و این یکی از دلایل تاخیر است. کمی به عقب برمیگردیم، در سال ۲۰۱۴ بازی The Walking Dead از سوی سازنده بازی «پِی‌دِی ۲» (Pay Day 2) معرفی شد.

این بازی در سبک شوتر اول‌شخص همراه با همکاری تیمی به‌صورت کو-آپ بوده و دارای عناصر اکشن، نقش‌آفرینی،ترس، بقاء و مخفی‌کاری در دنیای The Walking Dead قرار گرفته است. در این بازی، بازی‌کنان نقش بازماندگانی را ایفا می‌کنند که در یک محیط پساآخرالزمانی که تحت سلطه موجودات آلوده به ویروس قرار گرفته است. هم‌چنین گفته شد، این بازی دارای داستان و شخصیت‌های جدید است.

لازم به ذکر است، استاربریز اعلام کرد بازی The Walking Dead در بخشی از کنفرانس این شرکت در تاریخ چهارشنبه، ۲۰ اردیبهشت حضور خواهد داشت. بازی The Walking Dead برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ به انتشار می‌رسد. سازنده هم‌چنین از پشتیبانی این بازی از دستگاه‌های واقعیت مجازی سخن گفت، اما تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: