تریلر معرفی بازی Call of Duty: WW2، محبوب‌ترین تریلر این سری بوده است

توسط سورنا رضایی در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

سری بازی‌های Call of Duty نه تنها از دید منتقدان، بلکه از دید کاربران نیز یکی از موفق‌ترین فرانچایزهای شرکت اکتیویژن و صنعت گیم بوده است. البته این روند بعدها و با انتشار سالانه این سری دچار اختلال شد، زیرا علارغم اینکه نسخه‌های مختلف عرضه شده دارای تفاوت‌های بسیاری نسبت به یکدیگر بودند، همچنان از گیم‌پلی‌ای یکسان بهره می‌بردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پس از عرضه‌ی بازی Call of Duty: Ghosts، شرکت اکتیویژن متوجه شد که این سری نیاز به یک تغییر اساسی و بنیادین دارد، زیرا از یک سو طرفداران به روندی که این سری در پیش گرفته بود، اعتراض داشتند و از سوی دیگر نیز استودیو رسپاون با بازی Titanfall و مسیری جدیدی که پیش رو کاربران قرار داده بود، به موفقیت‌های بسیار دست می‌یافت.

به‌همین دلیل، در سه نسخه‌ی اخیر این سری شاهد تکنولوژی‌های آینده، پرش و راه رفتن بر روی دیوار بودیم؛ همانند آنچه که پیش از این در Titanfall دیده بودیم. این روند که به ندرت رنگ و بوی تکراری بودن به خود گرفت، در نهایت باعث شد تا تریلر معرفی بازی Call of Duty: Infinite Warfare تعداد بسیاری دیسلایک در یوتیوب دریافت کرده و این بازی را از این حیث رکوردار کند. این تریلر تاکنون بیش از ۳.۵ میلیون دیسلایک دریافت کرده است.

در مقابل این تریلر، تریلر معرفی بازی Call of Duty: WW2 قرار می‌گیرد که مدتی قبل در فضای مجازی منتشر شد و هم اکنون، به محبوب‌ترین تریلر این سری تبدیل شده است. تاکنون این تریلر ۸۱ هزار دیسلایک و در حدود یک میلیون لایک دریافت کرده است.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: WW2 در تاریخ سوم ماه نوامبر (دوازدهم آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: