پورت اکس‌باکس وان PlayerUnknowns Battlegrounds در حال توسعه است

توسط سورنا رضایی در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

این‌طور که به‌نظر می‌رسد مدتی دیگر کاربران کنسول‌های نسل هشتمی نیز می‌توانند به تجربه‌ی بازی PlayerUnknowns Battlegrounds بپردازند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از آن‌جایی که بازی PlayerUnknowns Battlegrounds تنها برای رایانه‌های شخصی منتشر شده، در حال حاضر کاربران کنسول‌های نسل هشتمی نمی‌توانند به تجربه‌ی این بازی بپردازند. البته با توجه به جدیدترین اعلام سازندگان این بازی در استودیو «بلوهُل» (Bluehole)، شرایط این‌طور نخواهد ماند.

آقای برندان گرین، مدیر نوآوری استودیو بلوهل، در جدیدترین صحبت‌های خود اعلام کرد که هم اکنون یک تیم مشغول کار بر روی پورت اکس‌باکس وان این بازی است:

هم اکنون یک تیم مشغول کار بر روی پورت اکس‌باکس [وان] است. البته ما به پورت بازی برای هر دو کنسول [اکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴] فکر می‌کنیم اما در حال حاضر وقت کافی برای توسعه‎‌ی هر دوی آن‌ها وجود ندارد.

از آن‌جایی که این بازی با استفاده از انجین گرافیکی آنریل انجین ساخته شده، پورت بازی به کنسول‌ها پروسه‌ی سخت و چالش برانگیزی برای سازندگان نخواهد بود:

پورت بازی به کنسول‌ها کار سختی نیست، زیرا آنریل انجین، یک انجین عالی برای کار بروی عناوین مولتی پلتفرم است.

در حال حاضر، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی که منتشر شده در وضعیت دسترسی پیش از عرضه قرار دارد. سازندگان بازی نیز در حال حاضر تمرکز اصلی خود را بر روی تکمیل این نسخه قرار داده‌اند که شش ماه زمان خواهد برد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: