بازی Call of Duty: Black Ops 3

بسته الحاقی Zombie Chronicles برای بازی Call of Duty: Black Ops 3 معرفی شد

توسط فرشاد زمانی در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۳:۳۰

در اوایل این هفته شایعاتی مبنی بر برنامه استودیوی تری‌آرک جهت زنده کردن نقشه‌های زامبی قدیمی در بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد؛ این استودیو امروز بطور رسمی این شایعه را تایید و اعلام کرد بسته الحاقی بعدی بازی Call of Duty: Black Ops 3 تحت نام Zombies Chronicles منتشر خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در صحبت با یکی از یوتیوبرها به نام JCBackfire، سرپرست این استودیو به نام «جیسون بلاندل» (Jason Blundell) تایید کرد که این بسته الحاقی شامل هشت نقشه از بازی‌های Call of Duty ساخته شده پیشین تری‌آرک است که شامل بازی‌های World at War ،Black Ops و Black Ops 2 می‌شوند. بلاندل اعلام کرد:

یکی از چیزهایی که ما با آن روبرو بودیم، حضور طرفداران از بازی Black Ops 2 یا Black Ops 3 و شروع تجربه مراحل زامبی از این بازی‌ها بود و در نتیجه با پایه و اساس این مراحل آشنا نبودند.

بسته الحاقی Zombies Chronicles شامل نقشه‌های زیر خواهد بود:

بازی Call of Duty: World At War

  • Nacht Der Untoten
  • Shi No Numa
  • Verruckt

بازی Call of Duty: Black Ops

  • Kino Der Toten
  • Ascension
  • Shangri-La
  • Moon

بازی Call of Duty: Black Ops 2

  • Origins

بسته الحاقی Zombies Chronicles در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. استودیوی تری‌آرک جزئیات در مورد احتمال عرضه این بسته برای دو پلتفرم اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ارائه نکرده است گرچه روال گذشته سری بازی Call Of Duty نشان داده است که هر بسته الحاقی پس از یک ماه برای دو پلتفرم باقی مانده منتشر خواهد شد. این استودیو در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه جزئیات بیشتری را در ارتباط با این بسته الحاقی منتشر خواهد کرد.

عرضه این بسته الحاقی برای بازی Black Ops 3 امر غیرمعمولی است چراکه روال این مجموعه بازی بدین شکل بوده است که با عرضه یک بازی جدید، پشتیبانی از بازی پیشین قطع خواهد شد و بازی Infinite Warfare جدیدترین عنوان از این مجموعه محسوب می‌گردد گرچه تری‌آرک در سال گذشته اعلام کرده بود که به پشتیبانی‌های خود از بازی Black Ops 3 ادامه خواهد داد و محتویات جدیدی را برای آن منتشر خواهد کرد.

هنوز قیمتی برای این بسته الحاقی اعلام نشده است و مشخص نیست که آیا جزو سیزن پس این بازی محسوب می‌شود یا خیر. بازی Call of Duty: Black Ops 3 در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ منتشر شد.

در اخبار مرتبط با بازی Call of Duty: WWII، سازنده بازی یعنی استودیوی اسلج‌همر خبر از انتشار آن در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی داده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: