تماشا کنید: ویدئو مقایسه گرافیکی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy با نسخه اصلی

توسط سهیل حسینی در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

توسعه‌دهنده و ناشر بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy یعنی استودیو Vicarious Visions و «اکتیویژن» یک ویدئو مقایسه‌ای از بازی مذکور منتشر کرده‌اند. ویدئو منتشر شده بیشتر به تفاوت‌های نسخه اصلی با نسخه ریمستر شده تمرکز دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سازنده مقایسه‌ای بین دو نسخه اصلی مربوط به سال ۱۹۹۷ برای کنسول پلی استیشن ۱ و نسخه ریمستر از عنوان Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back می‌پردازد. در این ویدئو گیم‌پلی جدید، شما مقایسه بین دو نسخه اصلی و نسخه ریمستر شده را مشاهده خواهید کرد، یکی از این نمایش‌ها مربوط به سکانس تعقیب و گریز در Crash 2 است. بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy به عنوان یک چیز کاملا متفاوت در کنار نسخه اصلی ارائه شده، با این حال تمام جذابیت‌های این بازی در این نسخه نیز وجود دارد.

با دیدن این ویدئو، به سادگی می‌توان فهمید بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که شامل عناوین: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back  و Crash Bandicoot 3: Warped فقط یک ریمستر ساده نیست.

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای کنسول پلی استیشن ۴ در تاریخ جمعه، ۹ تیر ۱۳۹۶ با قیمت ۴۰ دلار عرضه خواهد شد. در پایان شما را به دیدن تریلر مقایسه‌ای این بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: ویدئو مقایسه گرافیکی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy با نسخه اصلی”

  1. aliya گفت:

    نسخه قدیمیش بهتره به نظر من ;)

    ۰ ۰