دو پوستر جدید و زیبا از فیلم Blade Runner 2049 منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۲:۱۵

فیلم مورد انتظار Blade Runner 2049 که دنباله‌ی فیلم تحسین شده‌ی Blade Runner، ساخته‌ی ریدلی اسکات است، از ماه اکتبر اکران خواهد شد. در چنین شرایطی، سازندگان فیلم امروز دو پوستر جدید از آن منتشر کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این دو پوستر که امروز در فضای مجازی منتشر شده‌اند، دو بازیگر اصلی فیلم، یعنی رایان گاسلینگ و هریسون فورد را نشان می‌دهند.  در ادامه می‌توانید این دو پوستر زیبا را مشاهده کنید:

در کنار این دو بازیگر، آنا د آرماس، جرد لتو و رابین رایت نیز در فیلم به نقش آفرینی خواهند پرداخت. اما هریسون فورد همانند فیلم اصلی که در سال ۱۹۸۲ اکران شد، نقش دکارد را برعهده خواهد داشت. پیش از این و در ماه مارس نیز اعلام شد که ادوارد جیمز به دنباله پیوسته و نقش گذشته را ایفا خواهد کرد.

آقای دنیس ویلنوو که کارگردانی این فیلم را برعهده دارد، در مصاحبه‌ی خود با ددلاین از چالش‌های پیش رو برای ساخت دنباله برای یک فیلم محبوب گفت:

نخستین بار است که مسئولیت دنیایی خلق شده توسط فرد دیگری را برعهده می‌گیرم و قرار است آن را مال خودم کنم. این کار، واقعاً چالش برانگیز است؛ بزرگ‌ترین چالش هنری که احتمالاً در زندگی‌ام با آن مواجه شده‌ام. قبل از پذیرش این کار، مردد بودم اما زمانی که تصمیم خود را گرفتم، نسبت به آن اطمینان صد در صدی داشتم.

خیلی سخت است که درباره‌ی آن صحبت کنم، چون هنوز در حال ساخت این فیلم هستم. پرسیدن اینکه نتیجه‌ی کار چه خواهد بود، شبیه پرسیدن از یک بازیکن هاکی درباره‌ی امتیاز گیری‌اش قبل از انجام بازی است.

در پایان لازم به ذکر ست که اکران رسمی فیلم Blade Runner 2049 از تاریخ ششم ماه اکتبر (چهاردهم مهر ماه) آغاز خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: