نینتندو به‌دنبال انتشار مداوم و بدون وقفه‌ی بازی برای کنسول جدید خود است

توسط سورنا رضایی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۲:۳۰

زمانی که به گذشته‌ی شرکت نینتندو نگاه می‌اندازید، می‌بینید که این شرکت در زمینه‌ی پشتیبانی از کنسول‌های خود سابقه‌ی خوبی ندارد. برای اثبات این ادعا نیز می‌توان به جدول انتشار بازی‌ها برای کنسول‌های مختلف این شرکت از جمله گیم‌کیوب و وی یو نگاهی انداخت. همین مسئله نیز باعث شده تا تعدادی از طرفداران، نگران کنسول نینتندو سوئیچ شوند که مبادا به سرنوشت مشابهی دچار شود. البته با توجه به جدیدترین صحبت‌های آقای تاتسومی کیمیشیما، مدیر نینتندو، این اتفاق هرگز تکرار نخواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در طول جلسه‌ی پرسش و پاسخی که با سرمایه‌گزاران برگزار شد، از آقای کیمیشیما درباره‌ی پایداری فروش کنسول نینتندو سوئیچ پرسیده شد. فرد پرسشگر، در سوال خود به این موضوع اشاره کرد که به لطف بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، فروش کنسول نامبرده بسیار عالی بوده است؛ به‌طوری که به یکی  از برترین کنسول‌های تاریخ در زمینه‌ی فروش تبدیل شد. اما مسئله‌ای که اکنون اهمیت دارد، استراتژ‌ی‌های این شرکت برای آینده‌ است. آقای کیمیشیما نیز در پاسخ به این پرسش گفت:

هدف ما برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه‌ی مداوم و بدون وقفه‌ی بازی‌ برای این کنسول است تا بدین ترتیب، تعداد کاربران این کنسول را در طول تعطیلات افزایش داده و تجارت را نیز گسترش دهیم.

آقای کیمیشیما در ادامه توضیح داد که این برنامه تاکنون اجرا شده است؛ برای مثال، بازی Mario Kart 8 Deluxe که به‌تازگی منتشر شده، یک بازی خانوادگی است، به‌همین دلیل می‌توان نسبت به موفقیت آن در زمینه‌ی فروش مطمئن بود. در ادامه نیز به این مورد اشاره کرد که تاکنون نیز آمار ارسال نسخه‌های بازی از پیش بینی‌های این شرکت بیشتر بوده است.

نظر شما در این رابطه چیست، آیا فروش کنسول سوئیچ به‌همین صورت ادامه خواهد داشت؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: