تاریخ انتشار بازی Death Squared برای کنسول نینتندو سوئیچ مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

استودیو «اس‌ام‌جی» امروز، بازی Death Squared که عنوان معمایی همراه با هم‌کاری تیمی به صورت کوآپ است را برای پلتفرم نینتندو سوئیچ نیز معرفی کرد. تاریخ انتشار این عنوان، در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ و به عبارتی در تابستان سال جاری خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Death Squared در اصل برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، حال به همراه تمام ویژگی‌های جدید، برای کنسول نینتندو سوئیچ به انتشار خواهد رسید. در این‌جا به صورت مختصر توضیحاتی را راجب بازی Death Squared مشاهده می‌کنید:

بازی Death Squared عنوانی است همراه با همکاری چندنفره به صورت تیمی برای ۱ تا ۴ بازی‌کن است، که باید در آن مهارت‌های گروهی خودتان را اثبات کنید. برای حل معماها باید با کمک هم‌دیگر آن‌ها را حل کنید یا برای مردن آماده شوید! هر بازی‌کن به یک روبات با کد رنگی به عنوان راهنما نیاز دارد. اما مسیر با تله‌های مرگ‌بار و خطرناک همراه است. بازی‌کنان به عنوان یک تیم، باید به صورت نزدیک و لحظه‌ای به همدیگر گزارش داده و ارتباط خود را حفظ کنند و با حل هر معما هر کدام از اعضای تیم را زنده نگاه دارند. بخش کمپین یا همان داستانی را می‌شود به صورت تک‌نفره یا ۲ نفره به اتمام رساند. هم‌چنین می‌توانید یک پارتی ۴ نفره تشکیل بدید و به حل معما در بخش چندنفره بپردازید.

از جمله ویژگی‌های بازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بخش داستانی همراه با ۱ تا ۲ بازی‌کن قابل بازی بوده و دارای ۸۰ چالش است.
  • حالت ۲ تا ۴ بازی‌کن در ۳ بخش پارتی، هرج و مرج و خانواده؛ همراه با ۴۰ سطح دیوانه‌وار از چالش‌ها همراه است.
  • ۱۰ ساعت گیم‌پلی به صورت همکاری چندنفره برای حل معماها
  • برای کسانی که دنبال چالش‌های بزرگتر هستند، ۳۰ بخش دیگر که با نام Vault شناخته می‌شود، در نظر گرفته شده و در زمان انتشار تعداد زیادی از آن‌ها به صورت رایگان منتشر خواهد شد.
  • بازی را می‌توانید حتی به صورت تنها، در صورتی که شریکی برای انجام بازی در بخش کوآپ پیدا نکردید؛ انجام دهید. این مورد قطعا یک چالش سخت‌تر برای شما خواهد بود.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Death Squared هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. هم‌چنین نسخه نینتندو سوئیچ این بازی در تابستان ۲۰۱۷ به انتشار خواهد رسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: