بازی Battlegrounds موفقیت خوبی را در زمینه فروش کسب کرده است

توسط سهیل حسینی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

به چند ماه قبل‌تر برمی‌گردیم، زمانی که بازی  Battlegrounds (با نام کامل PlayerUnknown’s Battlegrounds) با عرضه از طریق دسترسی اولیه روی شبکه استیم در تاریخ پنج شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۶ بیش از یک میلیون نسخه فروخت. و حال با افزایش آمار فروش به همراه افزایش تعداد بازی‌کنان عنوان مذکور را شاهد هستیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Battlegrounds تا لحظه نگارش این مطلب، ۲ میلیون نسخه فروخته است، و این نشان می‌دهد علاوه بر کم نشدن سرعت این بازی در زمینه فروش، در کمتر از یک ماه توانسته به این اعداد دست پیدا کند. لازم به ذکر است تعداد افرادی که مشغول تجربه این بازی هستند نیز با افزایش همراه بوده است.

همراه با جزئیات آمار فروش بازی، توسعه دهنده بازی Battlegrounds یعنی Bluehole، اعلام کرد میزبان اولین همایش برای کمک‌های خیریه تا ۱۰۰هزار دلار، از کسانی که در زمینه ساخت بازی و بازیکنان دعوت به عمل آمده تا در این همایش که در تاریخ پنج شنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار می‌شود، شرکت کنند. هم‌چنین مسابقه‌ای بین دو تیم ۳۲ نفره برگزار خواهد شد که از جمله ویژگی‌های این همایش است. از این لینک می‌توانید کمک‌های مالی خودتان را لحاظ کنید. لازم به ذکر است، هزینه کمک‌های مالی جمع شده برای کودکان نیازمند درمان صرف خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Battlegrounds هم‌اکنون به صورت دسترسی اولیه از طریق شبکه استیم قابل بازی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: