نسخه بتای بازی Paladins برای کنسول‌ها در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بازی Paladins که عنوانی در سبک تیراندازی و به صورت رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، حال، عنوان مورد نظر به صورت بتای عمومی، در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Paladins توسط استودیو Hi-Rez ساخته شده و یک بازی در سبک تیراندازی مبتنی بر هم‌کاری تیمی است. یکی از ویژگی‌های بازی، داشتن ۲۴ شخصیت مختلف (در Paladins به عنوان قهرمان یاد می‌شوند) است و به شما اجازه می‌دهد تا از طریق سیستم لودآوتِ کارت به شخصی‌سازی آن‌ها بپردازید.

این عنوان، درحال حاضر برای دارندگان رایانه‌های شخصی موجود است و به صورت دسترسی اولیه روی شبکه استیم باقی ماند، و این ثابت می‌کند که بازی Paladins چقدر محبوب است. استودیو Hi-Rez ادعا می‌کند، این بازی جزو عناوین مورد انتظار کاربران در سال ۲۰۱۶ بر روی شبکه استیم بود. هم‌چنین این بازی جای خود را در بین ۱۵ بازی برتر در استیم، تثبیت کرده است.

لازم به ذکر است بازی Paladins شباهت‌هایی نیز با بازی «اوورواچ» (Overwatch)، ساخته شرکت «بلیزارد» دارد، از جمله آن‌ها می‌توان به شباهت بیش‌ از حد بین بعضی از شخصیت‌های این دو بازی اشاره کرد. البته، استودیو Hi-Rez این موضوع را که Paladins، یک کلون از عنوان «اوورواچ» بوده را رد کرده است. در هر صورت، بتای عمومی Paladins برای دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: