شرکت ولو

نویسنده بازی‌های Half-Life 2 ،Portal و Left 4 Dead شرکت ولو را ترک کرد

توسط فرشاد زمانی در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

«چت فلیشک» (Chet Faliszek) به عنوان نویسنده بازی‌های Half-Life 2: Episode One و Half-Life 2: Episode Two و سایر بازی‌های تحسین شده‌ای که توسط شرکت ولو ساخته شده‌اند، این شرکت را پس از ۱۲ سال ترک کرد. اینگونه امید به ساخت بازی Half-Life 3 کمرنگ‌تر از هر زمان دیگر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

جدایی آقای فلیشک از شرکت ولو طی یک بیانیه در سایت گیمز اینداستری تایید شده است. او در بیانیه خود اعلام کرد:

هیچ چیز هیجان انگیز یا درام گونه‌ای وجود ندارد. من برای مدت ۱۲ سال در شرکت ولو کار کردم و مجموعه‌ای از بازی‌های بزرگ و سخت افزارهای فوق العاده را با آن‌ها منتشر نمودم و قصد تغییرات زیادی را داشتم.

در زمان حضور فلیشک در شرکت ولو، او در ساخت و نویسندگی عناوینی با استودیوهای مختلفی همکاری کرد که مورد تحسین بسیاری واقع شده‌اند. از جمله این عناوین می‌توان به اپیزودهای بازی Half-Life 2 اشاره کرد؛ او همچنین در نویسندگی بازی‌های Portal و Portal 2، Left 4 Dead و Left 4 Dead 2 نیز همکاری داشته است.

اخیراً نیز آقای فلیشک رهبری ساخت هدست واقعیت مجازی وایو را برعهده داشت که طی همکاری دو شرکت اچ‌تی‌سی و ولو ساخته شده است.

فلیشک هیچگونه جزئیاتی در مورد گام بعدی که در زندگی حرفه‌ای خود خواهد برداشت ارائه نکرده است، او گفت:

معلوم نیست که بعداً چه روی خواهد داد. زمانی که در مورد آینده تصمیمی گرفتم شما را مطلع خواهم نمود.

در ماه فوریه «اریک والپو» (Erik Wolpaw) شرکت ولو را ترک کرد که همچون فلیشک در ساخت بازی Half-Life 2: Episode One و Episode Two و همچون بازی‌های Portal و Left 4 Dead و Left 4 Dead 2 همکاری داشت.

در سال گذشته نیز «مارک لیدلو» (Marc Laidlaw) به عنوان نویسنده اصلی بازی Half-Life و Half-Life 2 شرکت ولو را ترک کرد و اکنون خروج فلیشک بدین معنی خواهد بود که کلیه نویسندگانی که در ساخت بازی‌های Half-Life مشارکت داشته‌اند از این شرکت رفته‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: