هیدئو کوجیما

هیدئو کوجیما از علاقه خود به ساخت فیلم می‌گوید

توسط فرشاد زمانی در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

اگر از دنبال کنندگان زندگی طراح بازی Metal Gear یعنی هیدئو کوجیما برروی توییتر هستید، باید خبردار شده باشید که او عاشق فیلم‌های سینمایی است و با کارگردانان هالیوود نظیر «گیرمو دل تورو» (Guillermo del Toro)، «نیکولاس ویندینگ رفن» (Nicolas Winding Refn) و «کایل کوپر» (Kyle Cooper) دوست است اما هیدئو کوجیما به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان بازی‌های ویدئویی قادر خواهد بود تا هرگز یک فیلم بسازد؟ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در حین برگزاری رویداد ترایبکا گیمز، هیدئو کوجیما اعلام کرد که اگر هم قادر به ساخت یک فیلم شود، به این زود‌ی‌ها و یا هرگز روی نخواهد داد؛ در این رابطه او گفت:

من عاشق فیلم‌ها هستم پس در نتیجه یک روز مطمئناً فیلمی خواهم ساختم. عاشق انجام اینکار هستم اما در حال حاضر چنین چیزی غیرممکن است، حداقل تا پایان ساخت بازی Death Stranding این کار غیرممکن است.

او ادامه داد:

من علاقه زیادی به فیلم‌ها دارم و اگر روزی شروع به ساخت یک فیلم نمایم دیگر هرگز آن را تمام نخواهم کرد. مردم به من می‌گویند «کوجیما تو علاقه زیادی به فیلم‌ها داری و همیشه چیزی را در آن‌ها پیدا می‌کنی که باید برطرف شوند و در نتیجه هرگز قادر نخواهی بود تا ساخت فیلمی را پایان دهی.»

در این رابطه از کوجیما پرسیده شد که آیا علاقه به ساخت فیلم یکی از عناوین خود را دارد یا علاقه به ساخت یک ایده کاملاً جدید دارد (فیلمی برپایه بازی Metal Gear Solid در دست ساخت قرار دارد.)، کوجیما در پاسخ به این سوال گفت که اگر روزی قادر به ساخت فیلمی باشد، یا جزو فیلم‌هایی با بودجه زیاد خواهد بود یا آنکه فیلمی مستقل با حضور دو شخصیت در یک اتاق خواهد ساخت.

بصورت کلی آقای هیدئو کوجیما اعلام کرد که ایده‌های مختلفی برای ساخت یک فیلم در سر دارد که تاکنون آن را با هیچکس به اشتراک نگذاشته است.

در مدت صحبت‌های کوجیما او همچنین در مورد بازی Death Stranding جزئیاتی را ارائه کرد.

قابل ذکر است که کارگردان فیلم Kong: Skull Island یعنی «جردن وت-رابرتز» (Jordan Vogt-Roberts) وظیفه کارگردانی فیلم Metal Gear Solid را برعهده دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید