بازی Star Wars Battlefront 2

استودیوی دایس: چرا رهبر یکی از گروه‌های بازی Star Wars Battlefront 2 یک زن است؟

توسط فرشاد زمانی در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

تاکنون براساس جزئیاتی که از بازی Star Wars Battlefront 2 منتشر شده‌اند شاهد تمجیدات و هیجاناتی در میان طرفداران و منتقدان آن بوده‌ایم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

محتوای بازی Star Wars Battlefront 2 به‌گونه‌ای است که کلیه سلایق طرفداران مجموعه بازی‌ها و فیلم‌های جنگ ستارگان را راضی و هیجان‌زده می‌کند اما نکته‌ای که شاید موجب هیجان بیشتر طرفداران این بازی شده باشد مربوط به کمپین تک نفره و داستان عجیب آن است که شاید بخش جدیدی در این فرانچایز محسوب گردد.

حقیقت آن است که در کمپین تک نفره شاهد حضور یک رهبر زن به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی هستیم که بدلایلی در کانون صحبت‌های طرفداران این فرانچایز قرار گرفته است. «مارک تامپسون» (Mark Thompson) از استودیوی دایس که در ساخت این بازی به عنوان کارگردان شناخته مب‌شود در این رابطه به سایت یورو گیمر اعلام کرد:

باور شخصی من این است که موضوع تنها وجود یک شخصیت خوب است و به چیز دیگری اهمیت نمی‌دهم، اگر شخصیت حاضر در بازی منجر به ایجاد تغییر قابل توجهی در دنیای آن شود، باقی موارد بی‌اهمیت خواهند بود.

آیا حضور یک زن برای داستان این بازی درست بوده است؟ آیا چنین چیزی برای فرانچایز جنگ ستارگان درست بوده است؟ آیا این شخصیت جذابیت و قابلیت ارتباط با بازیکنان را خواهد داشت؟ این‌ها چیزهای مهم هستند و باقی موارد بی‌اهمیت خواهند بود.

حرف‌های تامپسون درست هستند. حقیقت آن است که حضور یک شخصیت زن مشکلی را بصورت کلی در داستان بازی ایجاد نمی‌کند گرچه در دنیای جنگ ستارگان تاکنون شاهد حضور یک رهبر زن به عنوان شخصیت اصلی در جبهه امپراطوری نبوده‌ایم. جهت دریافت اخبار بیشتر در ارتباط با بازی Star Wars Battlefront 2 همراه ما باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: