تماشا کنید: نخستین ویدئو از محتوای دانلودی بازی Gravity Rush 2 منتشر شد

توسط سورنا رضایی در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

با گذشت مدتی از تایید رسمی محتوای دانلودی بازی Gravity Rush 2، شرکت اسکوئر انیکس‌ بالاخره ویدئویی از این محتوا منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کاربران می‌توانند با دریافت این محتوای دانلودی رایگان، پوسته شخصیت ۲B از بازی Nier: Automata را به‌عنوان لباسی برای شخصیت اصلی بازی Gravity Rush 2، کَت، استفاده کنند. درست همانند بازی اصلی، صورت شخصیت اصلی با یک نوار پوشانده شده و تنها یک چشم او مشخص  است. همچنین این لباس، در هماهنگی کاملی با سبک طراحی بازی قرار دارد. در کنار آن، فیزیک این لباس نیز به‌درستی طراحی شده تا هنگام انجام فعالیت‌های مختلف همانند پایین پریدن از ساختمان‌های مرتفع یا پرواز با سرعت بسیار بالا شاهد تکان‌های واقع‌گرایانه‌ای باشیم. در ادامه می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی این محتوای دانلودی را مشاهده کنید:

ساخت و توسعه‌ی این محتوا پس از انتشار طرح‌هایی از طرفداران در فضای مجازی آغاز شد. البته از آن‌جایی که این تصمیم به‌طور ناگهانی توسط سازندگان گرفته شد، در زمان اعلام رسمی هیچ گونه ویدئو یا تصویری از آن منتشر نشد. علاوه بر این، باید به این موضوع اشاره کرد که پوسته شخصیت ۲B دوازدهمین لباسی است که برای شخصیت کَت در نظر گرفته شده است.

در پایان لازم به ذکر است که این محتوای دانلود از تاریخ پنجم ماه مه (پانزدهم اردیبهشت ماه) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: