کارگردان فیلم Captain America به ساخت فیلم جدید Narnia ملحق شد

توسط ماهان تیرداد در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

کارگردان فیلم Captain America در قسمت «اولین سرباز» (The first soldier) از این عنوان، آقای «جو جانستون» (Joe Johnston)، قرار است برگ بعدی تاریخچه‌ی «نارنیا» (Narnia) را شکل بدهد و کارگردان فیلم بعدی این عنوان با نام «نارنیا: صندلی نقره‌ای» (Narnia: The Silver Chair) باشد. در ادامه با اطلاعاتی از فیلم جدید نارنیا، همراه دنیای بازی باشید.

تهیه کننده‌ی کهنه کار، جناب «مارک گوردون» قرار است این قسمت از نارنیا را تهیه کنندگی کند؛ وی در این امر با شرکت شخصی خود و در کنار شرکت‌های «تری‌استار» (Tristar pictures)، «سی.اس لوئیس» (C.S Lewis Company)، «اِنتِرتِینمِنت وان» (Entertainment One) و افرادی از قبیل «لوئیس استپسون» (Lewis Stepson) و «داگلاس گرشام» (Douglas Gresham) کار خواهد کرد. آقای گوردون در مصاحبه‌ی خود با سایت خبری هالیوود در این باره گفت:

«جو» داستان‌سرای بسیار خوبی است؛ جای او همین جا در ساخت سری فیلم‌های بزرگ و با شخصیت‌های نزدیک و صمیمی است.
دلیل انتخاب «سی.اس لوئیس» این است که داستان‌های او، حماسی و به‌ یادماندنی هستند و در عین حال بسیار شخصی و عاطفی؛ فکر می‌کنم بهترین شخص برای به تصویر کشیدن «صندلی نقره‌ای» خود اوست.

فیلم‌های دیگر در کارنامه‌ی کارگردانی جانستون عبارت‌اند از:
«عزیزم، بچه‌ها را کوچک کردم» (Honey, I Shrunk the Kids), «جومانجی» (Jumanji), «آسمان اکتبر» (October Sky), «پارک ژوراسیک ۳» (Jurassic Park III), «هیدالگو» (Hidalgo)

درآمد سه‌گانه‌ی اول نارنیا در مجموع ۱/۶ میلیارد دلار بود؛ دیزنی دو قسمت اول به نام‌های «شیر، جادوگر و کمد لباس» (The Lion, The Witch and The Wardrobe) و «شاهزاده کاسپین» (Prince Caspian) را بر عهده داشت و قسمت سوم به نام «مسافر کشتی گذرنده از سپیده‌دم» (Voyager of The Dawn Treader) به شرکت «فاکس» (FOX) رسید.

بر خلاف فیلم‌های قبل، قسمت جدید نارنیا داستان پسردایی خانواده‌ی «پِوِنسی» (Pevensie) یعنی «یوستاس اسکراب» (Eustace Scrubb) را تعریف می‌کند. این شخصیت در قسمت سوم سه‌گانه‌ی قبل حضور پیدا کرد و ایفای این نقش را «ویل پُولتر» (Will Poulter) بر عهده داشت اما هنوز هیچ اطلاعاتی از بازیگر این شخصیت در قسمت جدید در دست نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: