تاریخ انتشار بازی Perception مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

امروز، استودیو The Deep End Games، سازنده‌ای که اعضای آن متشکل از توسعه‌دهندگان سابق بازی‌های «بایوشاک» (BioShock) و «فضای مرده» (Dead Space) و ناشر لهستانی Feardemic، از بازی Perception که عناونی اول‌شخص و ترسناک است برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی رونمایی کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Perception قرار است در تاریخ سه شنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۶ عرضه شود. همان‌طور که می‌دانید، بازی Perception اولین بار در کمپین کیک‌استارتر دیده شد و با حمایت ۱۶۸.۰۴۱ دلاری از سوی هواداران به موفقیت رسید. این بازی، در سبک اکشن اول‌شخص با درون‌مایه ترسناک است که ماجراجویی داستانی شخصی نابینا به اسم Cassie را روایت می‌کند، که با استفاده از قدرت شنوایی و هوش فوق‌العادش به حل کردن رمز و رازهای منطقه‌ای رها شده می‌پردازد.

Cassie پس از ماه‌ها تحقیق، از یک عمارت رها‌ شده در گلاستر که نام آن  Echo Bluff است، برخورد می‌کند. Cassie در این مکان چیزی بدتر از کابوس‌های شبانه را می‌بیند، حضور یک شبح سرگردان ساکن در این عمارت که سال‌های زیادی دچار عذاب شده است. حال این شبح قصد شکار کردن Cassie را دارد، و او باید قبل از این‌که به یکی از قربانیان این شبح بدل شود، به حل رمز و راز این ماجرا بپردازد.

حتما سوال می‌کنید Cassie که نابینا هم هست چگونه در اطرف این عمارت پیدایش شده؟ خب، شیپور خاموشی او و دیدن از طریق انعکاس صدا، دو ویژگی این شخصیت است. در حالی که او نیاز به جلوگیری از تشخیص داده شدن توسط شبه مورد نظر را دارد، حواس او را از طریق پرت کردن اشیاء و پرت کردن وسایل، پرت می‌کند. هر صدا، یک جلوه بصری خاص دارد، و هر صدا توجه دشمن را به سمت شما جلب می‌کند، پس باید با دقت و توجه این‌کار را انجام دهید.

اگر توسط دشمن شناسایی شوید، تنها امید شما فرار کردن، پنهان شدن و دعا کردن است. هم‌چنین شما می‌توانید از صدا‌های محیط خانه به نفع خود استفاده کنید، با پرت کردن اشیاء مانند ساعت زنگ‌دار برای ایجاد «بمب صوتی» و منحرف کردن دشمنان به سمت دیگر بهره ببرید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: