بازی Halo 5

حالت Big Team Battle بازی Halo 5 نقشه‌های جدیدی را دریافت خواهد کرد

توسط فرشاد زمانی در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

دو سال از زمان عرضه بازی Halo 5 می‌گذرد اما همچنان شاهد عرضه محتویات و به‌روزرسانی‌های جدیدی برای این بازی هستیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

استودیوی ۳۴۳ اخیراً در بلاگ خود جزئیاتی را در مورد یک به‌روزرسانی جدید برای حالت Big Team Battle بخش چند نفره بازی Halo 5 ارائه کرده است. حالت Assault بوسیله این به‌روزرسانی قابلیت اجرا را خواهد داشت و تایمری با مدت زمان طولانی‌تر از ویژگی‌های آن خواهد بود. در ارتباط با نقشه‌های جدید، شاهد اضافه شدن ۵ نقشه خواهیم بود که هر یک از آن‌ها توسط یکی از بازیکنان بازی از طریق ابزار Forge بازی Halo 5 ساخته شده است.

در کنار اضافه شدن Big Team Assault، شاهد اضافه شدن پلی لیست Big Team Battle نیز خواهیم بود که شامل Big Team CTF ،Big Team Slayer و Big Team Strongholds می‌شود.

در اخبار دیگر مرتبط با Halo، بسته الحاقی Colony بازی Halo Wars 2 هم اکنون برروی دو پلتفرم اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. از طریق بسته الحاقی Colony شاهد اضافه شدن یک رهبر جدید در کنار برطرف‌سازی برخی باگ‌ها و همچنین ایجاد تنظیماتی جهت تعادل در بازی خواهیم بود.

بسته الحاقی Colony  به قیمت ۶ دلار بصورت مجزا قابلیت تهیه را خواهد داشت و شامل سیزن پس ۳۰ دلاری بازی Halo Wars 2 نیز می‌شود. اولین بسته الحاقی این بازی، Kinsano نام داشت و در ماه مارس منتشر شد. ۵ رهبر جدید به مرور زمان به این بازی اضافه خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: