بازی Battlefield 1

به‌روزرسانی بهار بازی Battlefield 1 هم اکنون در دسترس است

توسط فرشاد زمانی در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

جدیدترین افزونه رایگان و بزرگ بازی Battlefield 1 تحت عنوان به‌روزرسان بهاری هم اکنون در دسترس است و شامل قابلیت‌های جدیدی برای این بازی می‌شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یکی از قابلیت‌های جدید این به‌روزرسانی، Platoons جدید است که یک کلن در بازی Battlefield 1 محسوب می‌شوند. این قابلیت اجازه تشکیل گروهی از بازیکنان دارای تگ و نشان را فراهم می‌کند که در شناخت آن‌ها امری کمک کننده خواهد بود. اعضای گروه قادر خواهند بود تا اقدام به اختصاص‌دهی رتبه بندی و سطح مختلف کنترل platoon نمایند. بازیکنان قادرند تا به ده platoon ملحق شوند که دارای محدودیت اعضای ۱۰۰ نفره هستند.

بنظر می‌رسد که این قابلیت در حال حاضر دارای محدودیت‌هایی است اما سازنده بازی یعنی استودیوی دایس در این رابطه اعلام کرد که این به‌روزرسانی شامل اولین گروه از قابلیت‌های Platoons بوده و سیستم آن در آینده توسعه و بهبود خواهد یافت.

به‌روزرسانی بهار شامل یک قابلیت فوق العاده، یعنی پزشک نیز بوده و بازیکنان اکنون قادر خواهند بود تا از قابلیت اسپات برروی هم تیمی‌هایشان استفاده و سیگنالی برای آن‌ها ارسال کنند تا اقدام به بهبود آنان نمایند. این قابلیت خطر کشته شدن پزشک جهت بهبود یکی از بازیکنان را پیش از درمان او از بین می‌برد.

هر کلاس موجود در بازی اکنون یک سلاح جدید دریافت خواهد کرد که شامل Hellriegel 1915 مدافع، Selbstlader 1906 تک تیرانداز، Huot Automatic Optical و Martini Henry تک تیرانداز می‌شوند.

سیستم Ribbon که در به‌روزرسانی زمستان معرفی شده بود اکنون ۱۹ Ribbon و پنج تگ Dog جدید دریافت خواهد کرد. آدمین‌های سرور نیز اکنون قابلیت ارائه توانایی‌های نظیر ساخت پسورد برای بازیکنان و کاهش بازیکنان حاضر جهت آغاز یک مرحله را خواهند داشت.

سایر تغییراتی که توسط این به‌روزرسانی در بازی Battlefield 1 اعمال می‌شوند شامل برطرف‌سازی چندین باگ، تنظیم نقشه‌ها (نظیر تغییر ابعاد و موقعیت پرچم‌ها) و موارد دیگری می‌شود.

همانطور که در اوایل این ماه اعلام شد، بازی Battlefield 1 هر ماه یک به‌روزرسانی دریافت خواهد کرد. به‌روزرسانی مربوط به ماه می برروی ساده سازی جریان مسابقات و تقویت چندین مشکل اعلام شده گیم‌پلی تمرکز خواهد داشت تا تعادل بیشتری در اکشن بازی اضافه کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: