تاریخ اکران Deadpool 2 و قسمت بعد فیلم‌های Avatar و X-Men مشخص شد

توسط ماهان تیرداد در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

تعدادی از فیلم‌هایی که برای خود اسم بزرگی دست و پا کرده‌اند، بالاخره مدت زمان باقی مانده برای انتظار هواداران را مشخص کردند. با اعلام تاریخ اکران Deadpool 2 و قسمت‌های بعدی Avatar و X-Men، همراه دنیای بازی باشید.

با فیلم‌های ابر قهرمانی شروع می‌کنیم. «فاکس» (FOX) اعلام کرد که قسمت بعدی فیلم موفق «ددپول» (Deadpool) در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ منتشر و اکران خواهد شد. همچنین برای دیدن جهش‌یافتگان دنیای «مردان ایکس» (X-Men) در قسمت بعدی که «دارک فونیکس» (Dark Phoenix) نام دارد و دنباله‌ای برای «آپوکالیپس» (Apocalypse) به حساب می‌آید، باید تا ۱۱ آبان ۱۳۹۷ صبر کنیم.

البته قسمت دیگری به نام The New Mutants نیز به کارگردانی «جاش بون» (Josh Boone) برای عنوان مردان ایکس در حال ساخت است. این فیلم در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

بالاخره چهار دنباله‌ی «آواتار» (Avatar) اثر «جیمز کامرون» (James Cameron) نیز تاریخ انتشار خوردند. اولین آن‌ها در ۲۸ آذر ۱۳۹۹، دومین در ۲۶ آذر ۱۴۰۰، سومین در ۳۰ آذر ۱۴۰۳ و چهارمین آن‌ها در ۲۸ آذر ۱۴۰۴ منتشر خواهند شد. فیلم آواتار منتشر شده در سال ۱۳۸۸ با درآمد ۲/۷۸ میلیارد دلاری خود در باکس آفیس جهانی، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما است.

کارگردان آواتار از دیدگاه خانوادگی قسمت بعد می‌گوید:

شخصیت جِیک در هشت سال بعد از فیلم اول است و این بار او صاحب خانواده است؛ با وجود بزرگ‌تر شدن دنیای فیلم، آواتار بعدی نیز فیلمی درباره‌ی خانواده خواهد بود.

زمانی که از کامرون پرسیده شد که چرا ساخت قسمت بعد این همه طول می‌کشد او گفت که تمرکز بر روی ساخت چهار قسمت بعدی به طور موازی باعث می‌شود روند کار کمی طولانی بشود:

پس ما فقط در حال ساخت آواتار ۲ نیستیم، بلکه تا شماره‌ی پنج را به طور همزمان می‌سازیم؛ راستش کار ما مثل ساخت «سد سه ژرژ» (Three Georges Dam) نیست! [خنده‌ی حضار]، پس من می‌دانم قرار است در هشت سال آینده‌ی عمرم چکار بکنم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ اکران Deadpool 2 و قسمت بعد فیلم‌های Avatar و X-Men مشخص شد”

  1. MOBIN.HP گفت:

    تا الان حداقل ۶ یا ۷ بار تاریخ اکران اواتار تاخیر خورده و تاخیر هاش هم به ساله نه ماه :۲۳: . یادمه اولین بار گفته بودن ۲۰۱۵ و الان شد ۲۰۲۰ .
    از من میشنوید تا پنج شیش سال اینده منتظر اواتار نباشید چون باز هم عقب میفته .

    ۱ ۱