بازگشت جیمز گان برای ساخت Guardians of The Galaxy 3 به عنوان کارگردان/نویسنده

توسط ماهان تیرداد در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

با ماجرای بازگشت جیمز گان برای ساخت Guardians of The Galaxy 3 همراه ما در دنیای بازی باشید.

این روزها شایعه‌های ضد و نقیضی درباره‌ی قسمت سوم از Guardians of The Galaxy وجود دارد که بعضی از آن‌ها می گویند آقای جیمز گان این قسمت از مجموعه را هم می‌نویسد و هم کارگردانی می‌کند.
نهایتاً جناب گان این موضوع را روی صفحه‌ی شخصی خود در فیس‌بوک تأیید کرد و مهر بطلان را با قدرت بر آن دسته اخبار که از عدم امکان بازگشت او به کار برای این مجموعه سخن می‌گفتند، کوبید.

گان می‌گوید که می‌داند که احتمالا بیشترین سوالی که از او خواهد شد، درباره‌ی اتفاقاتی که در نحوه‌ی پایان‌بندی قسمت دوم می‌افتد، است. او توضیح می‌دهد:

قبل از آن‌که بتوانم به این سوال پاسخ صادقانه‌ای بدهم، باید می‌فهمیدم که ندای قلب من دقیقا چیست. یک فلسفه در هالیوود وجود دارد که درمورد سه‌گانه‌ها، پایان‌هایی بر حسب تصادف وجود دارند؛ در واقع من نمی‌خواستم که پیرو این سنت ناشایست باشم و در پایان قسمت دوم وانمود کنم که قسمت بعدی وجود نخواهد داشت.

من حاضر نبودم که این کار را به خاطر پول یا به خاطر حرف بعضی‌ها انجام بدهم. در واقع من کاری را انجام می‌دهم که احساس کنم باید انجام بدهم؛ در کل دوران کاری‌ام هم کاری نکرده‌ام مگر از عشق به داستان و شخصیت‌ها؛ خب من این بار هم نمی‌خواستم کاری جز آنکه حس می‌کنم لازم است، انجام دهم.

او ادامه می‌دهد:

بالاخره بعد از چند ماه تأمل و مباحثه، به جواب سوال رسیدم. البته می‌توانستم این جواب را برای اولین نشست خبری بعد از اکران نگه دارم، اما با خودم گفتم: «چرا آن را با مهمترین افراد مطرح نکنم؟ با طرفدارانی که در پنج سال گذشته حسابی از ما حمایت کرده‌اند»

پس حالا باید بگویم که، بله! من برگشته‌ام تا Guardian of The Galaxy 3 را بنویسم و کارگردانی کنم.

او اندکی درباره‌ی قسمت سوم می‌گوید:

شخصیت‌ها ماجراهای جدیدی را تجربه خواهند کرد و چیزهای بیشتری درباره‌ی خودشان و دنیای گاه زشت و گاه زیبایی که در آن ساکن هستیم، یاد خواهند گرفت. البته باید ذکر کنم که درست مثل قسمت‌های یک و دو، تمام تلاش ما بر ارائه‌ی یک کارِ فرای انتظار است.

گان از لذت‌بخش بودن کار با مارول گفت و درباره‌ی هدفی که داستان قسمت سوم به دنبال آن خواهد بود، توضیح داد:

اتفاقات بسیاری در دنیای سینمایی مارول از سال‌ها پیش تا فیلم «اونجرز: اینفینیتی وار» (Avengers: infinity war)، افتاده است؛ داستان قسمت سوم فیلم ما، بعد از تمامی این اتفاق‌ها رخ می‌دهد. این قسمت به ماجرای تکرار Guardian of The Galaxy خاتمه می‌دهد و به هر دو شخصیت قدیمی مارول کمک می‌کند که به ده سال بعد و آنچه پس از آن است، پرتاب شوند!

من شانه به شانه‌ی کوین فیج و دارو دسته‌ی خود، مسیری که داستان باید طی کند را طراحی می‌کنم تا مطمئن شوم که دنیای سینمای مارول همان راه جادویی و فوقالعاده‌ای که باید را می‌پیماید.

قسمت دوم این سری که خود جیمز گان کارگردانی آن را بر عهده داشته است، ۱۵ اردیبهشت ۹۶ روی پرده خواهد رفت و البته چند روزی هم از تاریخ انتشار بازی Guardian of The Galaxy ساخته‌ی استودیو «تل تیل» (Telltale) می‌گذرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: