بسته الحاقی جدید بازی Two Worlds 2 بعد از ۶ سال عرضه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

طبق اخباری که قبلا منتشر شده بود، ما متوجه شدیم عنوان Two Worlds 3 در دست توسعه قرار دارد. اما نکته جالب این است که بسته الحاقی جدیدی قرار است برای بازی Two Worlds 2 منتشر شود! در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Two Worlds 2  در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و نقدهای نچندان خوبی را دریافت کرد. اما، این دلیلی برای توقف سازنده بعد از شش سال نداشته و آن‌ها در فکر توسعه بسته الحاقی جدیدی برای این بازی بودند.

بسته الحاقی بازی Two Worlds 2، در تاریخ پنج شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۶ منتشر می‌شود و حدود ۱۰ ساعت محتوی جدید به بازی اضافه خواهد کرد. هرچند، این بسته الحاقی فقط برای دارندگان رایانه‌های شخصی می‌آید و خبری از نسخه‌های کنسولی پلی استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ نیست.این بسته الحاقی، با قیمت ۱۰ دلار عرضه خواهد شد و به‌صورت مستقل (بدون نیاز به بازی اصلی) قیمتی معادل ۱۵ دلار خواهد داشت.

بسته الحاقی جدید، شامل: خط داستانی جدید، مناطق جدید،شخصیت‌های جدید و باس‌فایت جدید است. نام این بسته «ندای تَنِبرِی» (Call of the Tenebrae) نام دارد. شاید بزرگ‌ترین تغییری که در این نسخه شاهدیم برای موتورپایه بازی باشد که بروزرسانی شده است و امیدواریم بهتر به نظر برسد.

هم‌چنین سازنده از آمدن محتوای بیشتر در سال جاری خبر داد، نام بسته الحاقی بعدی «آغوش درهم شکسته» (Shattered Embrace) نام دارد و در کنار آن ۲ نقشه برای بخش چندنفره از دیگر مواردی است که روی آن تاکید شده، قیمت و تاریخی برای انتشار بسته الحاقی دوم اعلام نشده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: