بازی Marvel Vs. Capcom: Infinite

تاریخ عرضه بازی Marvel Vs. Capcom: Infinite اعلام شد

توسط فرشاد زمانی در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۳:۳۰

شرکت کپکام اعلام کرد که بازی Marvel Vs. Capcom: Infinite در تاریخ ۲۸ شهریور ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

تاریخ عرضه اعلام شده در کنار معرفی ۸ شخصیت جدید تایید شده است. قهرمانان مارول حاضر در بازی Marvel Vs. Capcom: Infinite شامل Hulk ،Thor ،Hawkeye و Rocket Raccoon می‌شوند و قهرمانان کپکام شامل Chun-Li ،Strider Hiryu و Chris Redfield خواهند بود. این شخصیت‌ها با یکدیگر متحد شده تا شخصیت Ultron از دنیای مارول را نابود کنند. قابل ذکر است که شخصیت Ultron نیز در این بازی قابلیت انتخاب را خواهد داشت.

شرکت کپکام در بیانیه‌ای اعلام کرد:

برای اولین بار در تاریخ فرانچایز، دنیای مارول و کپکام در کنار یکدیگر حاضر خواهند بود و یک حالت داستان سینمایی بصری خیره کننده و همه جانبه را رقم خواهند زد. در این بازی به عنوان قهرمانان یا خائنینی ایفای نقش خواهید کرد که در کنار یکدیگر در تلاش‌اند تا دنیای خود را از دستان Ultron Sigma نجات دهند.

در این بازی با ترکیبی از ربات شناخته شده‌ای به نام Ultron از دنیای مارول و Sigma از دنیای کپکام روبرو خواهید بود که قصد دارند کلیه جانداران را با یک ویروس سایبرنتیک آلوده کنند. اکنون زمان آن رسیده تا بزرگترین قهرمانان تاریخ در کنار یکدیگر جمع شده و در مقابل Ultron Sigma مبارزه کنند و دنیای خود را نجات دهند.

دو صحنه نبرد جدید نیز معرفی شده است که شامل Avengers Tower و Throne Room می‌شوند.

شرکت کپکام همچنین جزئیاتی را در مورد نسخه‌های مختلف بازی Marvel Vs. Capcom: Infinite به اشتراک گذاشت. در کنار نسخه استاندارد این بازی شاهد عرضه نسخه دلوکس ۹۰ دلاری آن نیز خواهیم بود که شامل بازی اصلی و ۲۰۱۷ Character Pass خواهد بود که از ویژگی آن می‌توان به اضافه شدن کلیه ۶ شخصیتی به این بازی اشاره کرد که پس از زمان عرضه منتشر خواهند شد و شامل شخصیت Sigma از مجموعه Mega Man X نیز خواهد بود.

نسخه کالکتور این بازی نیز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد که شامل ۴ شخصیت ویژه Iron Man ،Captain Marvel ،Mega Man X و Chun-Li خواهد بود. همچنین این مجموعه شامل قاب فلزی نسخه دلوکس نیز بوده و در فروشگاه‌ها به قیمت ۲۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

کسانی که در آمریکا اقدام به پیش خرید هر یک از نسخه‌های این بازی نمایند، شخصیت‌های سفارشی Thor و Evil Ryu را دریافت خواهند کرد. در صورت پیش خرید نسخه دلوکس، در کنار دو شخصیت سفارشی سازی گفته شده، Gladiator Hulk و تجهیزات Command Mission X ارائه خواهند شد. هنوز جزئیاتی در مورد پاداش پیش خرید بازی برای سایر نقاط اعلام نشده است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ عرضه بازی Marvel Vs. Capcom: Infinite اعلام شد”

  1. nate_drake911 گفت:

    یه بازی خوش فایت به دل نشین! نسخه ی سومو که روی PS3 بازی می کردم مخصوصا دونفره به قول دوستان اینقدر قفلی بود که گذر زمانو متوجه نمیشدیم مطمئنا این نسخه از قبل هم بهتره

    ۰ ۰