تک‌تیرانداز: شبح جنگجو ۳

بارگذاری طولانی بازی Sniper Ghost Warrior 3 روی پلی استیشن ۴

توسط سهیل حسینی در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

با آمدن فناوری جدید، هنوز هم مشکل زمان بارگذاری بازی‌ها حل نشده و بازی Sniper Ghost Warrior 3 هم از این قائده مستثنی نیست. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

وب‌سایت یوروگیمر، ویدئویی پیرامون مشکل بارگذاری طولانی و زمانی که باید منتظر ماند تا بازی روی کنسول پلی استیشن ۴ کاملا بارگذاری شود، منتشر کرد. این انتظار ۴ دقیقه و ۵۰ ثانیه به طول می‌انجامد. در نقد و بررسی گیم‌اسپات از بازی Sniper Ghost Warrior 3 نیز مشکل فوق وجود داشت و نزدیک به ۵ دقیقه زمان بارگذاری بازی طول کشید. این انتظار طولانی، در هنگام اجرا فایل ذخیره بازی از منوی اصلی و یا سفر به چهار قلمرو بازی ملموس است، اما این مقدار هنگامی که دوباره زنده می‌شوید یا استفاده از قابلیت سفر سریع (همان Fast Travel خودمان) کمی کاهش پیدا می‌کند.

دلیل این بارگذاری طولانی، شاید برای سبک جهان‌باز بودن بازی Sniper Ghost Warrior 3 باشد. در کنار انتشار بازی، بروزرسانی برای حل مشکلات فنی عرضه شده، اما مشکل بارگذاری طولانی هم‌چنان پابرجا است.

طی صحبتی که وب‌سایت گیم‌اسپات با سازنده بازی، استودیو «سی‌تی اینترکتیو» انجام داد، مشکل بارگذاری طولانی بازی را تصدیق کرد و اشاره کرد بارگذاری طولانی اولیه باعث می‌شود تا در طول انجام ماموریت‌ها، زنده شدن پس از مرگ و استفاده از فابلیت سفر سریع، زمان آن کاهش یابد. زمانی که برای انتخاب سفر سریع نیاز است، بین ۴ تا ۱۵ ثانیه، بارگذاری از آخرین چک‌پوینت حدود ۱۵ تا ۳۰ ثانیه و شروع مجدد یک ماموریت ۲۵ ثانیه طول می‌کشد.

ما نمی‌دانیم که این بازی روی رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان چگونه اجرا می‌شود، Ghost Warrior 3 برای هر سه پلتفرم موردنظر امروز منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: