نسخه کامل بازی Dark Souls 3 همراه با تمام بسته‌های الحاقی آن منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

با انتشار آخرین بسته الحاقی بازی Dark Souls 3 با نام «شهر حلقه‌ای» (The Ringed City) در ماه گذشته، حال نسخه کامل این بازی شامل تمام بسته‌های الحاقی آن در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. با توجه به همین مورد، ناشر بازی «باندای نامکو» نسخه کامل از بازی Dark Souls 3 را روانه بازار کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نام نسخه کامل این بازی، «ارواح تاریکی: آتش فانی» (Dark Souls III: The Fire Fades Edition) است و هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این نسخه، علاوه بر داشتن بازی اصلی، دارای هر دو بسته الحاقی منتشر شده شامل  «خاکستر آریاندل» (Ashes of Ariandel) و «شهر حلقه‌ای» می‌شود.

«ارواح تاریکی: آتش فانی» به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی در بریتانیا و استرالیا و هم‌چنین آمریکا به‌ترتیب با قیمت‌های  ۴۰ یورو، ۹۰ دلار استرالیا و در نهایت ۵۰ دلار برای آمریکا موجود است. هرچند معلوم نیست نسخه رایانه‌های شخصی برای آمریکا خواهد آمد یا خیر، هرچند بازی‌کنان رایانه‌های شخصی می‌توانند با تهیه نسخه دیلاکس بازی Dark Souls 3 که پیش‌تر منتشر شده بود به بازی اصلی و به هر دو بسته‌الحاقی با قیمت ۸۵ دلار دسترسی داشته باشند.

در خبری دیگر از ناشر Dark Souls، شرکت باندای نامکو به بازی خود اشاره کرد که با مضمون خون‌آشام و نقش‌آفرینی بوده و هیچ‌گونه ارتباطی به مجموعه Dark Souls ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: