بازی Ira

بازی Ira برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

توسط فرشاد زمانی در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

بازی Ira عنوان مستقل دیگری است که توسط استودیوی «اُر کریتیو» (Ore Creative) در دست ساخت قرار داشته و در سال ۲۰۱۷ برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

خبر انتشار بازی Ira در سبک اکشن ماجراجویانه برای کنسول خانگی و دستی نینتندو سوئیچ توسط سایت رسمی و استودیوی سازنده منتشر شده است:

از چند روز پیش تا به امروز قابلیت اعلام همگانی این موضوع را داشته‌ایم که یکی از استودیوهایی هستیم که بازی خود را در سال ۲۰۱۷ برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد کرد و نسبت به آن هیجان زیادی داریم.

حساب رسمی این بازی در توییتر در تاریخ ۱۲ اسفند ماه توییتی را برای «دیمون بیکر» (Damon Baker) که در پشت گرفتن مجوز ساخت بازی برای کنسول جدید شرکت نینتندو بود ارسال و با لحن شوخ طبعی که تنها ۴ لایک و یک ریتوییت بدنبال داشت اعلام کرد:

علاقه داریم که بازی Ira را برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر کنیم.

به‌نظر می‌رسد که این توییت کار خود را کرده است و «اُر کالکتیو» (Ore Collective) و شرکت نینتندو همکاری را برای پورت این بازی بر روی نینتندو سوئیچ شروع کرده‌اند:

احتمال دارد که برخی از شما سردی رابطه ما را با شرکت نینتندو در توییتر مشاهده کرده باشید، ما در حال حاضر مشغول صحبت با آن‌ها و در انتظار یک پاسخ به صبر می‌بریم.

نینتندو سوئیچ تنها پلتفرمی نیست که بازی Ira برای آن منتشر خواهد شد، این بازی همزمان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود.

اگر در مورد بازی Ira اطلاعی ندارید، باید گفت که این بازی یکی از عناوین اپیزودیک کیک‌استارتر است که با بودجه ۱۲ هزار دلاری در اوایل سال ۲۰۱۶ کار خود را شروع کرد.

بازی Ira در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: