استودیو CD Project red رتبه‌ی ۶۶ در در زمینه‌ی رشد و ارتقا بین شرکت‌های اروپایی قرار گرفت

توسط ماهان تیرداد در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

بخش مالی تایمز، استودیو CD Project red را در رده‌ی شصت و ششم لیست هزار کمپانی برتر اروپا در زمینه‌ی رشد و ارتقا، قرار داده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش بخش مالی نشریه‌ی تایمز، لیستی با وجود هزار اسم که مبتنی بر رتبه‌بندی کمپانی‌های درحال پیشرفت سریع در اروپا بود، منتشر کرد. معیار رتبه‌بندی در این لیست، درصد توسعه بین بازه‌ی زمانی ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ میلادی است. البته برای ما مهم نیست که برترین شرکت در این لیست کدام است زیرا یک شرکت صنایع غذایی آلمانی است، ما گیمرها که سرمان به بازی خودمان گرم است و فقط اسم «بازی» نظر ما را جلب می‌کند!

ما گشتیم و گشتیم و چهار شرکت مربوط به بازی در این لیست پیدا کردیم که مهم‌ترین و خفن‌ترین آن‌ها استودیو لهستانی CD Project red خودمان است. اولین آن‌ها که در رده‌ی پانزدهم لیست قرار دارد شرکت FEO Media نام دارد که یک توسعه‌دهنده‌ی موبایلی است. پس از آن نوبت به استودیو CD Project red می‌رسد که با رشد ۱۲۵۹ درصدی توسعه در بازه‌ی زمانی ذکر شده، در رتبه‌ی شصت و ششم لیست قرار دارد.

اگر استودیو CD Project red را نمی‌شناسید، باید جهت اطلاع‌ شما عرض کنیم که همان توسعه‌دهنده‌ی مجموعه پرآوازه‌ی «ویچر» (The Witcher) است؛ اگر (زبانمان لال) «ویچر» را هم نشناختید، احتمالا صفحه را اشتباهی باز کردید! برای اطلاع بیشتر شما عزیزان، باید بگوئیم که فروشگاه دیجیتالی GOG نیز از زیرمجموعه‌های CD Project red است.

می‌رسیم به دو کمپانی بعدی که به ترتیب، «نانوبیت» (Nanobit) و G5 نام دارند؛ هر دو توسعه‌دهنده‌ی موبایلی هستند و به همان ترتیب در رده‌های ۴۰۴ و ۴۶۶ قرار دارند. امیدواریم این خبر جالب توجه شما بوده باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: